Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Лідер команди Passion UA написав великий пост, в якому поділився інформацією про те, як він виїхав за кордон під час повномасштабного вторгнення, а також про його особисті дружні стосунки з росіянином m0nesy, фотографії з яким він регулярно викладає в своїх соціальних мережах.

За словами fear виїхав він законно для того, щоб розвиватися, українську команду обрав в першу чергу з патріотичних міркувань, а спілкуватися він і надалі буде з тими, хто близький йому по духу. Цікаво, що цей пост став чи не єдиним українськомовним постом серед написаних російською на каналі капітана Passion UA. 

Останнім часом в багатьох пабліках гравця звинувачували за виїзд за кордон і дружбу з росіянином Монесі, з яким вони днями проводили відпустку на курорті.

Усім привіт! Закінчилася наша двотижнева відпустка, вона була багатою на позитивні емоції та дуже корисною. Але весь цей час дуже багато кому не давала спокою моя скромна персона. Хочу розставити крапки над і…, щоб раз і на завжди закрити рота різного роду писакам з “жовтої преси”.

Тема з виїздом.

Від початку повномасштабного вторгнення в мене була можливість виїхати у будь який час – ЗАКОННО!!! Але я продовжував розвиватися в рідному містечку під час вимкнення світла з зарядною станцією в квартирі. Відмовляв європейським та російським командам, тому що прохання перших – виїзд з моєї неньки, а ру колективам…. і так зрозуміло.

Ніхто з перетином кордону мені не допомагав. Ще раз повторюю, що виїхав я на законних підставах!

Була невдала спроба відібратися на РМР, тому вирішив для себе, що потрібно виходити з “зони комфорту” і розглядати пропозиції від різних команд. 

Після приїзду на турнір в Катовіце (на запрошення мого друга Іллі) і коли представники команд побачили мої світлини, що я за кордоном, почав отримувати різні пропозиції. 

Більше всіх мене зацікавила наша українська команда Passion UA.

Стосовно друзів…Я спілкувався, спілкуюсь і буду спілкуватись з порядними людьми, яких поважаю, які близькі мені по духу.

Материалы по теме

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

Вихованець NAVI українець Радіон fear Смик зібрав новий склад з основою із російських гравців

0

Колишній гравець NAVI Junior українець Радіон fear Смик після провалу його команди на кваліфікаціях на RMR до Мейджора в Копенгагені швидко перефарбувався в колаборанти, зібравши новий склад, який складається переважно з росіян.

Росіянин змінив свій прапор на український, щоб команді на HLTV поставили український прапор замість російського

0

Черговий скандал про співпрацю українців з росіянами. Хоча в CS:GO ситуація дещо краща, ніж в Dota 2, все ще купа українців вважає абсолютно нормальним грати в одній команді з росіянами. В цікаву ситуацію потрапила команда колишнього випускника академії NAVI гравця з нікнеймом fear.