Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Професійний гравець Team Vitality в дисципліні VALORANT покінчив життя самогубством. Карел Twisten Ашербренер професійно грав у VALORANT з вересня 2020 року, до приєднання до Віталіті 19-річний хлопець представляв BiG.

Гравець змагався у престижній франшизній лізі VCT EMEA 2023 і виступав на турнірі VCT LOCK//IN у Бразилії.

 

У Vitality повідомили, що гравець був чудовою людиною і навіть займався благодійністю, проте відомо, що гравець страждав на депресію. 

Після звістки про самогубство товариші по команді Ашенбренера поділилися своїми спогадами про 19-річного гравця. BONECOLD назвав Твістена «найсправжнішою людиною, яку я зустрічав», а MOLSI сказав, що вони втратили «товариша по команді, друга та брата».

«Людина з безмежним потенціалом, божевільною особистістю і, що найважливіше, великим серцем, змушував людей навколо себе почуватися добре, навіть коли він сам пригнічений», — сказав Томас Лінікас. «Я досі не можу повірити, що це сталося, і, ймовірно, ніколи не повірю. Ніякі сльози не повернуть мого друга. Спочивай з миром, брате».

Кіберспортивна спільнота закликала Riot вшанувати пам’ять видатного гравця, наприклад, видавши присвяченій його пам’яті скін. Виручені гроші автори ідеї запропонували спрямувати на благодійність у той фонд, який підтримував сам Twisten.

Материалы по теме

Визначилися переможці другої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

Відбулася друга кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

Визначилися переможці першої кваліфікації Legion Cup 2023 з VALORANT

0

Відбулася перша кваліфікація на всеукраїнський турнір з VALORANT Legion Cup 2023. Переможці відбіркового турніру отримали запрошення в стадію Play-off, де буде розіграно головний призовий фонд Legion Cup.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.

Vitality відкрили у Парижі тренувальну базу з комп’ютерним клубом за понад 2,6 мільйона євро

0

Кіберспортивний клуб Vitality презентував свою тренувальну базу в Парижі, яка вміщує не тільки  буткемп для гравців, а і комп’ютерний клуб, кафе, магазин та офіс.