Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Керівник Xbox Філ Спенсер заявив, що визнає профспілку Raven Software після завершення придбання Activision Blizzard. Створення першої профспілки в індустрії комп’ютерних ігор є історичною подією, яка може повністю змінити індустрію.

Як повідомляє Kotaku, Спенсер зробив заяву під час внутрішньої зустрічі в середині компанії. «Ми абсолютно підтримуємо право співробітників на організацію та створення профспілок», – сказав Спенсер. «Як тільки угода буде закрита, ми повністю підтримаємо діяльність організації співробітників». Далі він згадав про важливість права працівників на профспілки. 

Раніше цього тижня група співробітників відділу забезпечення якості Raven Software проголосувала за створення першого профспілки у великій ігровій студії. Незважаючи на неодноразове зневажливе ставлення Activision до профспілок, співробітники успішно проголосували 19 проти 3 за створення Альянсу працівників ігор. Минулого місяця Національна рада з трудових відносин постановила, що працівники можуть голосувати за створення профспілки, попри те, що Activision Blizzard спочатку відмовлялася її визнавати. Raven Software є частиною сімейства компаній Activision Blizzard.

Останнім часом Activision Blizzard постійно штормить. Компанію дестабілізують регулярні звинувачення співробітників у переслідуванні та гендерній дискримінації. У січні з’явилися новини про те, що Microsoft планує придбати Activision Blizzard за 68 мільярдів доларів, цю покупку перевіряє Федеральна торгова комісія. Угода ще не укладена, але, виходячи з заяв Спенсера на сьогоднішній внутрішній зустрічі, схоже, що Microsoft очікує її схвалення.

Читайте також про фестиваль Netflix, на якому розкажуть подробиці про майбутнє серіалів за мотивами Dota 2 та LoL.

Материалы по теме

Microsoft звільнила співробітників та закриває підрозділ Xbox в Росії. У майбутньому нові ігри скоріше за все не матимуть російської локалізації

ЗМІ повідомляють, що Microsoft звільнила майже всіх співробітників та розформувала російський підрозділ Xbox. Офіційної заяви поки не було, але її очікують найближчими днями, орієнтовно, 30 червня.

Microsoft запевнили, що хоча ігри Activision Blizzard і з’являться в Game Pass, але не слід боятися, що вони стануть ексклюзивами

В Microsoft розвіяли опасіння гравців щодо того, що після придбання Activision Blizzard остання всі свої наступні ігри буде робити ексклюзивно для платформи XBox.

Activision Blizzard показали геймплей майбутньої Call of Duty: Modern Warfare II. За день ролик подивилося майже три мільйони глядачів

Activision Blizzard показали геймплейний ролик майбутньої Call of Duty: Modern Warfare II. Гравець в ролі члену загону спецпідрозділу штурмує нафтодобуваючу платформу.

Diablo Immortal вийде 2 червня, але не буде доступна в Бельгії та Нідерландах через лутбокси у грі

Diablo Immortal мобільна гра від Activision Blizzard, яка має вийти вже 2 червня не вийде у Нідерландах та Бельгії через особливості місцевого законодавства, яке забороняє лутбокси.