Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стрімінгова платформа Netflix опублікувала розклад фестивалю Geeked Week 2022, який відбудеться з 6 по 10 червня. В рамках події організатори розкажуть про свої проекти, у тому числі про нові сезони аніме «DOTA: Кров дракона» та серіалу «Аркейн», по мотивам League of Legends.

Весь захід розбито на п’ять тематичних секцій. Перша буде присвячена серіалам, і на ній, наприклад, буде інформація про шоу «Академія «Амбрела»». Темою другого дня івента стануть фільми, третього — анімаційні шоу, у тому числі «Аркейн» і «Кіберпанк: «Ті, що біжать краєм»». Четвертий день повністю присвячений шоу «Дуже дивні справи», а п’ятий день — серіалам за мотивів ігор, серед яких буде і «DOTA: Кров дракона».

«Аркейн» — серіал Riot Games навколо всесвіту гри League of Legends, який минулого року створив фурор серед глядачів та зібрав купу премій. Відразу після завершення пілотного сезону Riot повідомили про продовження, але не назвали його дати.  

Прем’єра другого сезону аніме DOTA: Кров дракона відбулася 18 січня. Шоу містить вісім епізодів по 25 хвилин. Перший сезон вийшов у березні 2021 року.

Читайте також про те, як українські розробники ігор запускають виробництво бойових дронів для збройних сил України. 

Материалы по теме

Повідомляється, що Microsoft планує придбати Netflix за феноменальну суму

Microsoft продовжує свою експансію і намагається стати першою корпорацією, яка керує світом. Стало відомо, що американський IT-титан має плани придбати найбільшу стрімінгову платформу Netflix.

Netflix наймає співробітників для створення топової гри. Ймовірно це буде шутер

З переліку вакансій стало відомо, що стрімінговий гігант Netflix планує розробляти гру рівня AAA (так позначаються глобальні топові ігри). Розроблятися гра буде в студії в Лос-Анджелесі під керівництвом колишнього виконавчого продюсера шутера Overwatch Чако Сонні.

Netflix знімає художній фільм по грі Gears of War та «мультсеріал для дорослих»

0

Одна з найбільших ігрових франшиз консолі Xbox нарешті отримує адаптацію на Netflix. Стрімінгова платформа все частіше випускає фільми та анімаційні серіали, пов’язані з відеоіграми.

На NETFLIX вийшов третій епізод анімаційного серілу по всесвіту Dota 2 «Кров Дракона»

На платформі NETFLIX вийшов третій епізод анімаційного серіалу за всесвітом Dota 2 — «Кров Дракона«.