Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стрімінгова платформа Netflix опублікувала розклад фестивалю Geeked Week 2022, який відбудеться з 6 по 10 червня. В рамках події організатори розкажуть про свої проекти, у тому числі про нові сезони аніме «DOTA: Кров дракона» та серіалу «Аркейн», по мотивам League of Legends.

Весь захід розбито на п’ять тематичних секцій. Перша буде присвячена серіалам, і на ній, наприклад, буде інформація про шоу «Академія «Амбрела»». Темою другого дня івента стануть фільми, третього — анімаційні шоу, у тому числі «Аркейн» і «Кіберпанк: «Ті, що біжать краєм»». Четвертий день повністю присвячений шоу «Дуже дивні справи», а п’ятий день — серіалам за мотивів ігор, серед яких буде і «DOTA: Кров дракона».

«Аркейн» — серіал Riot Games навколо всесвіту гри League of Legends, який минулого року створив фурор серед глядачів та зібрав купу премій. Відразу після завершення пілотного сезону Riot повідомили про продовження, але не назвали його дати.  

Прем’єра другого сезону аніме DOTA: Кров дракона відбулася 18 січня. Шоу містить вісім епізодів по 25 хвилин. Перший сезон вийшов у березні 2021 року.

Читайте також про те, як українські розробники ігор запускають виробництво бойових дронів для збройних сил України. 

Материалы по теме

Riot Games анонсували серіал Bridging The Rift у якому розкажуть про створення свого хітового серіалу Аркейн

Студія Riot Games анонсувала серіал Bridging The Rift, присвячений створенню анімаційного серіалу Аркейн. Історию підготовки анімаційного шоу по всесвіту League of Legends випустять на YouTube.

Netflix не просто пішов з Росії, а почав блокування Російських користувачів по IP

Стрімінговий сервіс Netflix не тільки пішов з російського ринку, а й взагалі закрив доступ до свого сервісу по IP адресам. Тепер будь-які користувачі, навіть придбавши підписку обхідними шляхами, не зможуть користуватися Netflix, якщо фізично знаходяться в Росії.

Riot не відкидають планів зняти серіал по всесвіту VALORANT, як вони це зробили по всесвіту LOL, випустивши феноменальний «Arcane»

0

У відповідях на запити гравців Riot розповіли про віддалені плани зняти серіал по всесвіту VALORANT, як це було зроблено минулого року по всесвіту League of Legends.