Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головний стратегічний директор ігрової платформи eFuse Патрік Кляйн подав у відставку після того, як  його звинуватили в сексуальних домаганнях, які сталися на його попередній роботі, коли він тренував жіночу студентську баскетбольну команду штату Огайо.

29 квітня 2022 року eFuse оприлюднила заяву щодо відставки Кляйна, заявивши, що платформа вимагає «непохитної чесності від усіх членів нашої команди».

Ми вимагаємо непохитної чесності від усіх членів нашої команди, керівництва та партнерів», – написав eFuse. «Ми підтримуємо наше зобов’язання створити середовище, яке є інклюзивним для всіх.

Відомо, що платформа знала про звинувачення Кляйна, але взяла його на роботу, бо не думала, що ситуація виявиться настільки серйозною та набере широкого розголосу. 

Платформа eFuse є одним з багатьох стартапів в кіберспорті, які спрямовують зусилля для того, щоб створювати турніри, надавати гравцям можливості знаходити команди та розвиватися у кіберспорті. 

Як і багато інших від початку війни платформа змінила свої кольори в соціальних мережах на жовто-блакитні.

Раніше ми писали про те, що команда Virtus.pro звільнила тренера з Dota 2 за погані успіхи команди. 

Материалы по теме

Кіберспортивний стартап eFuse придбав кіберспортивний портал Esports.GG для підсилення позицій на ринку

Кіберспортивний стартап eFuse оголосив про придбання медіавидання Esports.GG В результаті придбання eFuse відновить соціальні канали медіа. Крім того, Esports.GG створить новий розділ, який відображатиме інформацію про події eFuse.