Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Іван johnta Шевцов поспілкувався з другом та легендою українського кіберспорту Кирилом ANGE1 Карасьовим, який зараз грає у якості капітана FunPlusPhoenix про його враження від участі у VCT Masters Copenhagen.

Нагадаємо, що команда Кирила подолала групову стадію та пройшла у Play-off. У вихідні вона зіграє в заключній частині турніру на великій сцені з глядачами. Суперник у FPX буде дуже складний – це команда Fnatic, яка в останніх очних зустрічах завжди вигравала. 

Розкажи як у вас там все організовано. У тебе багато досвіду з ЛАНів високого рівня, цікаво як Riot все роблять в порівнянні з іншими ТО.

В цілому організація на рівні топового ТІР-1 CS-івента. Єдина помітна різниця у тому, що у нас пресконференція після кожного зіграного матчу та зйомок відео\фото матеріалу набагато більше. На це виділено кілька днів по 4-5 годин.

Готель хороший, я в ньому навіть був уже на одному з CS-турнірів, прак руми з ідентичними комп’ютерами, стільцями та столами, як на ігровій арені. Все на топ рівні.
З приводу їжі то ти сам вибираєш що їси, на команду просто виділяється картка з лімітом близько €800 на день. Не важливо, замовив доставку або поїв у ресторані готелю – головне чеки фоткай.

Вже були на арені? Якщо ні, то що знаєте та чого очікуєте?

Арену будують з нуля у тому ж місці, де ми грали першу частину турніру. Як все буде поки не зрозумів до кінця. Але знаючи Riot – думаю буде все на найвищому рівні.

У вас зараз кілька днів перерви, що плануєте робити та як багато Riot залучають команди до різних активностей?

Ми з тренером Еріком кожну вільну хвилину витрачаємо на підготовку, якщо вільний день, то граємо 5-6 праків з обговоренням. Якщо день з матчем – то обговорення + 2 праки.
Загалом дуже важкий турнір у плані вільного часу, але в нас це швидше пов’язано з не розумінням того, хто повинен грати через заміну. То ми намагаємося бути гнучкими і міняємо свої вето мап і деякі піки агентів перед матчами.

Читайте також інтерв’ю з Сімплом після поразки на IEM Cologne 2022.

Материалы по теме

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

fnatic перемогли на VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір обійшов за переглядами Thunderpick World Championship

Перемогою fnatic завершився досить великий міжнародний турнір з VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір був цікавий для нашої аудиторії тим, що в ньому брала участь велика кількість топових команд, а також японська команда FENNEL, яку тренує український спеціаліст Іван Johnta Шевцов.

NAVI презентували оновлений склад з VALORANT. Росіяни в складі нікуди не ділися

Кіберспортивний клуб NAVI представив оновлений склад з VALORANT, який буде грати у наступному сезоні. Сезон 2023 року для NAVI був відверто провальним, команда змогла пройти на Чемпіонат світу виключно завдяки перемозі інших команд, що дало регіону ще одну квоту.

Іван Johnta Шевцов закликав об’єднатися всі кіберспортивні організації і діячів України, щоб заборонити росіянам та білорусам грати під своїми прапорами

Відомий український тренер з VALORANT Іван Johnta Шевцов закликав українських діячів і організації об’єднатися для того, щоб змусити організаторів турнірів по всьому світу заборонити росіянам та білорусам представляти свої країни на міжнародних змаганнях та грати під своїми прапорами.