Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Німецький клуб Sprout повідомив про припинення своєї роботи і вихід з кіберспорту. За словами клубу “після перегляду стратегії стало зрозуміло, що поточна бізнес-модель більше нежиттєздатна для існування і зростання”.

В клубі зазначають, що в нинішні часи для фінансової стабільності і розвитку команда має хоч періодично виступати на найбільших турнірах. Останнім часом Sprout були далекі від цього. 

Sprout було засновано в 2017 році, а найбільших успіхів клуб досягав у 2019-2021 роках. В останні два роки німецька організація почала втрачати позиції. За час свого існування клуб заробив 614 тисяч доларів, сім разів ставав чемпіоном Німеччини, встиг пограти в Катовіце і Кельні і взяти участь в двох Мейджорах – в Бостоні і в Ріо. 

Попри бурхливу історію максимум, який команда вигравала за турнір було трохи більше ніж 20 тисяч доларів.

Тим не менш через школу Sprout пройшли такі відомі гравці, як dycha, k1to, syrsoN, w0nderful та інші.

 

Материалы по теме

Український снайпер Team Spirit приєднався до Sprout

0

Український гравець w0nderfull, який встиг відмітитися грою за росіян Team Spirit під час повномасштабної війни, змінив прописку на європейську.

Astralis планують підписати зірку Sprout Віктора Staehr Стера.

Портал jaxon.gg повідомляє, що Astralis прагнуть підписати вундеркінда CS і головну зірку команди Sprout вісімнадцятирічного Віктора Staehr Стера.

Sprout перемогли українців B8 і вийшли на Мейджор. B8 не вилітають і мають ще один шанс

У складному поєдинку B8 програли Sprout і тепер мають статистику 2-2. В українців все ще залишається шанс вийти на Мейджор, але зробити це буде дуже складно.