Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У складному поєдинку B8 програли Sprout і тепер мають статистику 2-2. В українців все ще залишається шанс вийти на Мейджор, але зробити це буде дуже складно.

На першій карті nuke українці показали дуже впевнену гру і нетривіальні рішення, завдяки чому здобули перемогу з рахунком 16-13. На улюбленій карті суперника Vertigo наша п’ятірка теж змогла дати бій і до перемоги не вистачило зовсім трохи. 

На вирішальній карті чи то B8 були не готові, чи то вони зламалися, але вся гра проходила під контролем німецького клубу і завершилася з рахунком 16-7. 

У битві за слот на Мейджор українці можуть зустрітися з BNE, 1WIN, чи з кимось з переможців пар G2/GL; Astralis/forZe. У будь-якому випадку хлопцям буде не легко, проте ми віримо в них і вболіваємо всіма силами. 

Більше інформації про RMR у нашому репортажі. 

Материалы по теме

ROG WINTER CUP 2022 — анонс відкритого всеукраїнського турніру з CS:GO 5х5

Republic of Gamers оголошують про старт ROG WINTER CUP 2022 з CS:GO 5×5. Турнір продовжить серію регулярних турнірів ROG CUP, а третина призового фонду піде на підтримку нашої країни у складні часи боротьби з агресором. 

NAVI, Maincast та Starladder запустили проект DropToSave для збору пожертв на підтримку України

Українські кіберспортивні організації NAVI, Maincast, Starladder та B8, а також ряд відомих кіберспортивних діячів повідомили про запуск проекту DropToSave, спрямованого на підтримку України.

Astralis планують підписати зірку Sprout Віктора Staehr Стера.

Портал jaxon.gg повідомляє, що Astralis прагнуть підписати вундеркінда CS і головну зірку команди Sprout вісімнадцятирічного Віктора Staehr Стера.

Road To Rio. RMRs. Очікування проти реальності

На календарі дванадцяте жовтня, а отже пройшло вже два дні з того часу, як цей огляд мав бути написаний. Та краще пізні ніж ніколи, правильно?)