Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Росії цими днями проходить десятий сезон турніру Dota 2 Champions League, організатором якого виступає російська компанія Epic Esports Events, що входить до пов’язаного з керівництвом Росії холдингу ESForce.

Після початку турніру від участі в ньому відмовилося багато більш менш нормальних команд. Зараз серед учасників фактично залишилися лише другорядні команди. Однак хоч це і викликає подив, але у ряді цих команд грають українські гравці.

Можливо вони до цього часу не розуміють, що своїми діями пропагандують “Руский мир”? Граючи в турнірі, який спонсорує державний російський холдинг ESForce, вони ображають тих українців, які воюють на фронті, тих, хто залишається під обстрілами, тих, хто своїми справами допомагає наблизити перемогу у цій вітчизняній війні за свободу нашої країни. 

Гадаємо, що таких гравців треба знати в обличчя. 

Олег Lodine Кваша з команди CHILLAX 
Дата народження: 10.10.1995 


Михайло DarkLord Блінов з команди Yet Another Team
Дата народження: 24.11.2003


Белкин Merlin Юрий

На жаль поки що ми не знайшли фото та дату народження гравця. 


Данило illusion Гржевка 

Дата народження: 06.09.2002


Зі свого боку після перемоги ми докладемо максимальних зусиль, щоб ці гравці не могли продовжити свою кар’єру в Dota 2 в Україні

Материалы по теме

Український дотер-колаборант Illusion прокоментував свою пожиттєву дискваліфікацію

Український кіберспортсмен Данило Illusion Гржевка прокоментував свій довічний бан від Valve. Його доповідь – типовий приклад того, у що перетворився наш кіберспорт, який “поза політикою”. Всі ці десять місяців війни гравець грав у складі з чотирма росіянами на російській лізі D2CL, яку проводить холдинг путінського олігарха Алішера Усманова і слугував для пропаганди чудовим прикладом братності

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.

Вице-чемпион The International сыграет в квалификациях на Legion Кубок Украины по Dota 2

0

Серебреный призер The International 3 в составе Natus Vincere Глеб Funn1k Липатников примет участие во второй квалификации на Legion Кубок Украины по Dota 2.