Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.

По-перше, в Сингапур вже точно поїдуть двократні чемпіони мейджору на пенсії Topson та ana. Перед відбірковими зіркові гравці приєдналися до південно-корейської команди T1 і допомогли їй вийти у фінал верхньої сітки кваліфікацій. 

17 Вересня стане точно відомим чи поїдуть ana та Topson грати на турнір останнього шансу чи одразу потраплять в основну частину TI 11. 

Тим часом в Західній Європі одни з фаворитів турніру Nigma Galaxy примудрилися в першому ж турі програти goonsquad і впасти в сітку лузерів. Вже сьогодні команда колись непереможних Sumail, Miracle-, KuroKy, GH та MinD_ContRoL буде грати в матчі на виживання проти колективу DGG Esports, в якому, доречі, грає українець Олег Lodine Кваша. 

Команда Сумаїла має всі шанси стати головним розчаруванням турніру, проте покищо це місце посідає команда Alliance, яка безславно програла в першому ж турі верхньої сітки команді Entity з рахунком 0-2, а потім в першому ж турі нижньої сітки програла Team Bald Reborn — команді, яка зайняла аж п’яте місце в другому дивізіоні західноєвропейської ліги DPC. 

Більше інформації про всі шість відбіркових турнірів на The International ви можете знайти тут. 

Материалы по теме

T1 офіційно попрощався зі своїм складом з Dota 2, пославшись на фінансові причини

Клуб T1 повідомив про розпуск свого складу з Dota 2. Усі гравці, включаючи Анатана ana Фама та Топіаса Topson Таавітсайнена, стали вільними агентами. Де вони продовжать кар’єру, наразі невідомо.

T1 планують закрити склад з Dota 2 та продати слот на Dota Pro Circuit

Джерела повідомляють, що T1 продасть свій слот у Dota Pro Circuit 2023 року. Після невдачі на The International 11, команда вже робила заяви про звільнення ряду гравців, а тепер стало відомо, що вона, начебто, продає свій слот у DPC сингапурському клубу Bleed eSports.

Джерела: Наступний The International Valve проведе у рідному Сіетлі

За інформацією ряду джерел наступний The International, після кількох років подорожей, повернеться до рідного Сіетлу.

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends — WORLDS 2022

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends і вже 5 листопада дві команди зіграють суперфінал у форматі Best of 5, який визначить чемпіона WORLDS 2022.