Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гравці в  League of Legends критикують Riot Games за занадто агресивну монетизацію контенту. Раніше Riot завжди вважалася максимально лояльною до гравців, на відміну, наприклад, від Blizzard, яких давно звинувачують у вбудований в ігри гемблінг і занадто високі ціни.

Riot піддалися критиці за підвищення цін на нові образи в LoL після того, як для гарантовано отримання деяких образів стало потрібним витратити близько 200 доларів США. 

До критики приєднався і один з партнерів команди, який зазначив, ко Riot “повільно рухається від компанії, орієнтованої на гравців до компанії, що орієнтується на гроші“.

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”en” dir=”ltr”>Riot is slowly moving from trying to be the most player focused games company to the most player wallet focused games company.</p>&mdash; SkinSpotlights (@SkinSpotlights) <a href=”https://twitter.com/SkinSpotlights/status/1692437336699613500?ref_src=twsrc%5Etfw”>August 18, 2023</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Деякі з критиків нагадали Riot, що за 200 доларів можна купити квиток на літак між країнами ЕС. У багатьох країнах 200 доларів взагалі це середня зарплатня і сума більша за прожитковий мінімум. 

Материалы по теме

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Анонс турніру Road to Glory з League of Legends з призовим фондом в 30000 грн

0

В Україні відбудеться досить помітний турнір з дисципліни League of Legends під назвою “Road to Glory“! На рідкісному для цієї дисципліни турнірі розіграють аж 30000 грн!

Riot Games відкривають нову передову кіберспортивну арену в Берліні, куди переїдуть всі змагання регіону EMEA

Riot Games змінюють місце проведення всіх своїх змагань у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). Якщо раніше компанія проводила всі свої франшизні ліги у LEC Studio, то тепер всі ігри проходитимуть у Riot Games Arena, проте як і раніше центром залишиться Берлін.

Найкращий кіберспортсмен світу Faker отримує зарплатню 5,6 мільйона доларів на рік. Стали відомі ймовірні зарплати топових гравців в LoL

В інтернет опублікували можливі заробітки топових гравців в дисципліні League of Legends. Опублікований список викликає багато питань, бо його опублікував китайський користувач YuQAQ і не зрозуміло, звідки він взяв цю інформацію, проте її тиражують в ЗМІ.