Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На тлі виходу Twitch з ринку Південної Кореї 5 червня корейський стрімінг AfreecaTV запустить власна стримінгову платформу, орієнтовану на міжнародний ринок під назвою SOOP.

Судячи з підписання зіркових кіберспортсменів, платформу буде орієнтовано насамперед на кіберспорт. Так просувати СУП буде найвідоміший кіберспортсмен планети Лі faker Сан Хьок, зірка VALORANT – BuZz, зірка Takken – Knee та зірка Overwatch – EscA, а також інші кіберспортсмени і стрімери.

SOOP також буде співпрацювати з видавцями ігор, організаторами турнірів тощо; SOOP вже співпрацює з Riot Games, ставши ексклюзивним транслятором Valorant Challengers Thailand 2024.

Також на платформі будуть проходити офіційні трансляції AfreecaTV VALORANT League (AVL), Global StarCraft II League (GSL), AfreecaTV StarCraft League (ASL), AfreecaTV Tekken League (ATL) і Union Mondiale de Billard (UMB).

З цікавих фішок платформа буде підтримувати переклад трансляцій в реальному часі. На початку SOOP підтримуватиме англійську, тайську та китайську мови. 

Материалы по теме