Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Італійський автомобільний бренд Automobili Lamborghini, що належить Volkswagen Group, запустив власну команду з кіберспорту і підписав трьох водіїв віртуальних перегонів.

Команда Automobili Lamborghini Esports, як її офіційно названо, братиме участь у Чемпіонаті GT World Challenge Esports Championships у грі Assetto Corsa Competizione.

Цікаво, що нових членів кіберспортивної команди Lamborghini підтримуватимуть безпосередньо Squadra Corse, внутрішня гоночна команда Lamborghini.

Автомобільна компанія надасть кіберспортивному проєкту керівника команди, водія, тренера та інженерів. Співробітники будуть допомагати своїм досвідом у розробці та аналізі телеметричних даних.

У Lamborghini зазначили, що компанія була вражена успіхом The Real Race, віртуального турніру, який Lamborghini заснував у 2020 році. Виробник автомобілів також оголосив про повернення Real Race у 2022 році, його дати буде оголошено незабаром.

Керівник відділу автоспорту Automobili Lamborghini Джорджіо Санна сказав: «Sim racing є важливою платформою на сучасній сцені автоспорту. Відеоігри народжені, щоб дозволити тим, у кого не було можливостей для реальних перегонів, відчувати себе професійними водіями».

Представник Санна продовжив: «Тепер, після кількох десятиліть розвитку індустрії, віртуальні перегони все ближче й ближче до реальних аналогів».

Джордан Шеррат, Джанфранко Джільолі та Джорджіо Сімоніні приєднаються до команди як пілоти.

Lamborghini — не єдиний автомобільний бренд, у якого є кіберспортивна команда, але приємно бачити, що такий відомий бренд бачить перспективи і завів свою власну команду.

Материалы по теме

PUBG Mobile зробить колаборацію з Lamborghini

0

PUBG Mobile затізерили колаборацію з преміальним автобрендом Lamborghini.