Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарному українському коментатору Starcraft Олексію ALEX007 Трушлякову виповнилося 30 років. Українець своєрідно привітав себе з Днем Народження, зібравши 260 тисяч гривень для фонду «Повір у себе«, який допомагає постраждалим від війни.

Ще зовсім недавно були великі плани на цей ювілей, але за нових умов не можна не радіти простим життєвим штукам: ні я, ні мої близькі, ні мій дім не стали жертвою війни.

Сьогодні зібрали 260.000 UAH для фонду Повір у себе – для тих, кому пощастило набагато менше (а місяцем раніше наша спільнота зібрала 570.000+ UAH для фонду КОЛО які вже пішли на екіпірування для наших воїнів).

А ще несподівано тішить фізична форма, та й ваги не втомлюються робити мені компліменти з приводу такої суб’єктивної та нічого не означає фігні як «вік тіла».
Молодшаємо, коротше. Далі буде!

Від щирого серця бажаємо Олексію тільки молодшати, та радувати своїх шанувальників стрімами найрозумнішої кіберспортивної гри всіх часів. Alex007 чудовий приклад того, як справжній українець може використовувати свою медійку для допомоги своїй країні. 

Читайте також про те, як інший українець Олександр Костилєв під час війни віддає перевагу «рускому міру» та грає шоу-матчі з росіянами.

Материалы по теме

Продавець сумління — українець Олександр DkPhobos Кучеря працює у студії Paragon на російськомовній трансляції DPC

Українець за національністю Олександр DkPhobos Кучеря прямо зараз працює на російськомовній трансляції другого дивізіону DPC ліги Східної Європи, трансляцією якої займається компанія Paragon. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Михайло Звєрєв.

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT відвідає Україну, щоб привести медикаменти для ЗСУ

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT Пітер Kremer3 Кремер повідомив, що прямує в Україну, щоб допомогти на фронті українським військовим. Англієць планує провести кілька трансляцій, зібрати гроші на медикаменти і особисто привезти їх в Україну.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України закликав не допускати російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань

0

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України — КФВС МОН України направив листи про недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Team Spirit, яка на початку повномасштабної війни виїхала з Росії і намагалася завуальовано позиціювати себе, як так звану сербську організацію, підписала російського спонсора фінтех-компанію Yandex.