Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Adrian «LifeCoach» Koy покинул состав G2 eSports после двух лет сотрудничества

Lifecoach

За свою карьеру  Adrian «LifeCoach» Koy заняли три первые места на мэйджор премьер турнирах по HearthStone. Среди его трофеев SeaStory Cup V, Celestial Invitational #1 и ViaGame House Cup. LifeCoach также известный стример на платформе twitch.tv и youtube.

Помимо HearthStone Адриан является профессиональным игроком в покер. За свою карьеру игрок выиграл свыше 100 000$. На данный момент игрок перешел на новую карточную игру Gwent: The Witcher Card Game, где успел выиграть первые турнир и забрать главный приз в размере 60 000$.

Текущий состав G2 eSports.HS:

 Thijs «ThijsNL» Molendijk
 Radu «Rdu» Dima
 Jakub «Lothar» Szygulski

Материалы по теме

G2 підписали жіночий склад з CS:GO до якого увійшла легендарна zAAZ і дві українки

Клуб G2 Esports оголосив про підписання жіночого складу, до якого увійшла легендарна кіберспортсменка zAAZ і дві українки manka і kyossa. Також до складу приєдналася росіянка, а п’ятою стала відома шведка juliano. Команда буде називатися G2 Oya.

Riot Games занесли ocelote у чорний список і змусили продати акції G2. Тепер шлях у кіберспорт для Карлоса закрито

Англомовні ЗМІ повідомляють, що Riot Games внесли колишнього голову G2 Карлоса ocelote Родрігеса у чорний список і не тільки змусили залишити пост директора G2 Esports, а і продати всі акції популярного клубу.

G2 Esports звільнили свого CEO Карлоса ocelote Родрігеса через втрату місця у франшизній лізі VALORANT

G2 Esports звільнили засновника і директора клубу Карлоса ocelote Родрігеса. Звільнення сталося через гучний скандал, який виник через запрошення Карлосом на вечірку відомого женоненависника Ендрю Тейта, якого закенсилили на заході.

Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter- Ковач продовжили контракти з G2 на кілька років. Відео на честь угоди від G2

0

Брати  Нікола NiKo Ковач та Німанія huNter— Ковач продовжили контракти з клубом G2 Esports на декілька років. Організація повідомила про це у соціальних мережах. G2 не назвала подробиць угоди. На честь анонсу клуб випустив відео із хайлатами кіберспортсменів.