Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивный клуб Team Liquid анонсировал приход нового участника состава по CS:GO. К коллективу присоединился бывший французский игрок Team Vitality Ришар shox Папильон. Об этом стало известно из Twitter клуба.

Последней командой француза была Vitality, за которую Папильон выступал с 2019 года. Вместе с ним команда выиграла ряд крупных чемпионатов, включая EPICENTER 2019, BLAST Premier: Fall 2020 и IEM Winter 2021, а также заняла 5-8 место на PGL Major Stockholm 2021. 28 декабря к североамериканскому клубу присоединился Джошуа «oSee» Ома.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Официально: Ropz покинул состав MOUZ

Состав  Team Liquid на данный момент:

  • Джонатан «⁠EliGE⁠» Яблоновски
  • Кит «⁠NAF⁠» Маркович
  • Джошуа «⁠oSee⁠» Ом
  • Ришар «⁠shox⁠» Папиллон
  • Эрик «⁠adreN⁠» Хоаг (тренер)

Материалы по теме

Підсумки другого дня PGL Major Antwerp 2022. Визначилися перші, хто пройшов у Play-off або вибув з турніру

0

Завершився другий ігровий день PGL Major Antwerp 2022, всі команди зіграли по три зустрічі та визначилися перші, хто пройшов до Play-off або вибув з турніру. За вихід до Play-off NAVI перемогли NIP, а Team Spirit були кращими за Copenghagen Flames. Обидва матчі завершилися з рахунком 2-1.

Результати першого дня PGL Major Antwerp 2022. NAVI знаходяться в кроці від виходу до Play-off, Vitality в кроці від вильоту з турніру

0

Завершився перший день PGL Major Antwerp 2022, всі команди зіграли по два матчі. В результаті зустрічей з 16 команд 4 опинилися в одному кроці від виходу до Play-off, а 4 інші команди в одному кроці від вильоту з турніру. Інші 8 команд мають статистику 1-1, а значить їх чекає щонайменше по два матчі.

HLTV.org назвав п’ять самих легендарних зірок Мейджорів. Вони не пропустили жодного турніру

0

HLTV.org опублікували цікаву графіку з гравцями, для яких Мейджор в Антверпені стане рекордним 17-м в кар’єрі. Таких лише п’ять в історії, але тільки троє з п’ятірки заявлені в основному складі. dupreeh, xyp9x та shox точно зіграють на турнірі, а от device та olofmeister скоріше за все залишаться на лавці запасних.

Після трьох днів американського RMR визначались п’ять команд, які візьмуть участь у PGL Major Antwerp 2022. Залишився лише один слот на шість претендентів

0

Після трьох днів американського RMR визначались майже всі команди, які візьмуть участь PGL Major Antwerp 2022. Цими командами стали Mibr та FURIA, які завтра у стикувальному матчі визначать, хто з них одразу попаде у стадію легенд.