Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вслед за североамериканским дивизионом Midas Mode закончился и европейский. Team Liquid обыграли Natus Vincere с итоговым счетом 3:1 по картам.

GH_SL_i-League

Всего участие в Midas Mode для Европы приняло участие четыре коллектива, которые были помещены в одну группу, где сыграли между собой по круговой системе.  Team Liquid заняли первое место в группе, за что получили слот сразу в финале стадии плей-офф.  Natus Vincere и  OG заняли второе и третье место, соответственно, тем самым заняв места в полуфинале.

Итоги групповой стадии:

Screenshot at Nov 26 21-15-46

В стадии плей-офф было лишь два матча. В первом матче Natus Vincere без шансов расправились с OG со счетом 2:0 по картам. А в финале турнира они уступили Team Liquid со счетом 1:3 по картам. За первое место Liquid получили $18,000, но все деньги, как и остальные призовые, будут переданы на благотворительность.

Сетка плей-офф:

Screenshot at Nov 26 21-15-54

Распределение призового фонда:

1.  Team Liquid — $18,000
2.  Natus Vincere — $7,500
3.  OG — $4,500

Источник

Материалы по теме

Головний партнер NAVI та Maincast компанія GGbet продовжує працювати в Росії та рекламується у російських пабліках. Докази!

Генеральний директор Epic Esports Events Марк Овербух повідомив у своєму телеграмі про те, що компанія GGbet, яка раніше казала, що йде з російського ринку через війну, розмістила рекламу ставок на фінальний матч PGL Arlington Major у російському популярному пабліку Двач, який нараховує понад 600 тисяч підписників.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Олександр s1mple Костилєв вперше в історії пропустить офіційний турнір, його замінить гравець з NAVI Junior

Олександр s1mple Костилєв пропустить перший турнір другої половини сезону. Повідомляється, що гравця замінить лідер академічного складу NAVI Данило headtr1ck. Він вже прибув на буткемп команди, та зіграє за NAVI на BLAST Premier Fall Groups 2022.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.