Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Liquioedia більше не буде змінювати прапори на нейтральні через зловживання цим статусом. Завдяки відмові від російського прапора деякі росіяни змогли потрапити на ряд турнірів, також виникла низка конфліктів.

Адміністрація Liquipedia вирішила, що не має ресурсів виступати кіберспортивним регулятором і більше не буде змінювати прапори, при цьому вже змінені залишаться. 

Рішення Ліквіпедії, щодо відміни заявок на нейтральні прапори

— Починаючи з 10 листопада 2023 року, Liquipedia більше не прийматиме запити щодо статусу нейтрального прапора гравців у всіх вікі. Існуючі нейтральні прапори гравців залишаться без змін.

Процес відмови від представництва своєї держави вперше був створений, коли гравець SC2 Никита «SKillous» Гуревич попросив не представляти Росію на своїй сторінці, сміливо виступаючи проти дій Росії одразу після вторгнення в Україну у 2022 році. Він був не єдиним, хто хотів це зробити, тому ми створили процес для громадян Росії, щоб вони могли змінити прапори на своїх сторінках, щоб дистанціюватися від дій російського уряду. 

На жаль, з того часу адміністраторам, особливо в спільноті Counter-Strike, стало очевидно, що гравці вимагали статусу нейтрального прапора під фальшивими приводами, наприклад ось ці: 

1. Організатори турніру поставили командам ультиматум, вимагаючи від їхніх гравців статус нейтрального прапора на Liquipedia; інакше їх би публічно заборонили та присоромили. 

Коли український організатор турніру IntoTheEsports сперечався в соціальних мережах через участь російських гравців у їхніх івентах, вони сказали, що гравці подали запит на статус нейтрального прапора на Liquipedia. Пізніше після подальшого тиску гравці були дискваліфіковані незалежно від статусу. 

2. Гравці зловживали нашим добросовісним прийняттям цих запитів лише для того, щоб повернутися до свого оригінального російського прапора пізніше.

— Гравець Данил «Porya» Порядін подав заявку на статус нейтрального прапора 28 липня 2023 року. А потім попросив повернути прапор 3 серпня 2023 року.

— Гравець Євгеній «Чу» Макаров подав запит на нейтральний статус, який був прийнятий 18 грудня 2022 року. Пізніше він попросив використовувати прапор Росії у всій своїй історії за 2022-2023 роки.

— 9 грудня 2022 року гравець Єгор «Ark» Жаботинський подав запит на нейтральний статус. Пізніше він скасував цей статус 11 серпня 2023 року, що збігається з проведенням Russian Esports Cup 2023.

3. Національні федерації кіберспорту погрожували заборонити та хейтили гравців своєї національності за те, що вони змагаються з гравцями з інших країн, які мають або не подали запит на нейтральний прапор.

— w0nderful і zont1x забанені Федерацією кіберспорту України – NAVI наступні?.

— Українська федерація кіберспорту забанила гравця, який знаходиться на випробуванні в IKLA UA, заборонивши виступати за збірну. 

— Бан Яторо та Міри від UESF.

— Рішення Головної суддівської колегії ФКС Росії щодо ситуації з учасником фінального етапу Чемпіонату Росії спортсменом Іваном Вейном Чепурновим.

У кожній із цих категорій є більше випадків, наведені тут випадки є лише прикладами того, що ми бачили. Ми категорично не схвалюємо будь-яке зловживання Liquipedia. Надалі ми більше не виконуватимемо жодних запитів на цю тему. Ми приносимо вибачення всім гравцям, особливо гравцям з України, за будь-яку шкоду, яку завдасть ця зміна. 

Як вікі, ми прагнемо підтримувати збереження історії в змагальних ігрових спільнотах і людей у них. Це означає ведення точного та неупередженого запису. Ця мета місії була під загрозою через проблеми, які ми перерахували вище. 

Ми розуміємо, що це складне питання з багатьох точок зору. Саме з цієї причини ми відступаємо. Оскільки в основному ми є волонтерами, ми не маємо ресурсів чи досвіду, щоб функціонувати як орган управління, яким нас, здається, вважають деякі спільноти та організації. 

Підписано – Адміністратори Liquipedia.

Материалы по теме

Liquipedia назвала найпопулярніші команди та гравців в Dota 2 і росіян там більше, ніж гравців будь якої іншої країни

0

Liquipedia назвала найпопулярніші команди і гравців в Dota 2 у 2023 році. Рейтинг базується на відвідуваннях сторінок у найбільшій енциклопедії кіберспорту у світі.

Український клуб і український гравець були найпопулярнішими на Liquipedia в розділі Counter-Strike у 2023 році

0

Енциклопедія кіберспорту Liquipedia поділилася цікавою статистикою в різних дисциплінах. В Counter-Strike Україна виграла два перших місця з двох.

Ще два російських дотера змінили триколори на нейтральні прапори на Liquipedia

0

Ще два росіянина попросили прибрати російські прапори на Liquipedia, бо не підтримують війну Росії проти України. Тепер вони будуть виступати під нейтральним прапором.