Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Люксовий готель Fairmont Singapore в колаборації з Razer зробив перші у світі розкішні ігрові люкси, які дуже схожі на міні-кібер-кафе.

У Fairmont Singapore сподіваються, що такі люкси сподобаються як аматорам, так і професіоналам, вони зроблені до The International 2022, який пройде саме у Сингапурі цього року.

У Fairmont Singapore буде представлено три варіанти ігрових люксів.

Керуючий директор Fairmont Singapore Маркус Ханна сказав наступне:

Ми раді співпрацювати з Razer, одним із найвідоміших брендів ігрового стилю життя у світі, щоб представити найкращий досвід, орієнтований на геймерів, поєднуючи вдумливу гостинність Fairmont Singapore та ігрові інновації Razer.

Спираючись на наш успіх у проведенні минулорічного турніру ONE Esports Dota 2 Singapore Major, запуск наших розкішних ігрових номерів має намір охопити ігрову нішу та різноманітні спільноти гравців у той час, коли ігри стали мейнстримом та повсюдно поширеною формою розваг.

Перший із трьох номерів називається Razer Gamer & Streamer. Ця кімната від стіни до стіни оформлена фірмовим зеленим кольором Razer, представленим світлодіодними стрічками, укомплектовано геймерськими ПК для гри 5 на 5 і затемненими шторами. Периферійні пристрої та апаратне забезпечення Razer дозволяють розмістити до 10 гравців. 

Другий варіант кімнат: Razer Console Lounge. У цій кімнаті є новітні консолі Xbox Series X|S і PlayStation 5 з диваном, мішками та контролерами Razer Wolverine V2 Chroma. Для ознайомлення встановлено купу популярних ігор, починаючи від Halo Infinite і Mortal Kombat і закінчуючи кооперативними іграми, як-от Streets of Rage 4. Така кімната може приймати до шести гравців, що гарно підходить для компанії друзів чи родини.

Останній варіант номерів Razer Mercury Suite. Підходить для команди з п’яти гравців + тренер, або для ігор 3 на 3. Візуально виглядає як зменшена версія номерів Gamer & Streamer, але орієнтована більше на стрімерів, через яскраве оформлення та стрімерське обладнання. 

Ігрові люкси доступні для бронювання до квітня 2023 року.

Найдешевше обійдеться варіант Razer Console Lounge, за мінімальний пакет на 2 години доведеться заплатити 180 доларів. В такому номері може перебувати до 6 осіб одночасно, тобто 1 година гри для однієї людини обійдеться у 15 доларів. 

Найдорожче обійдеться Razer Mercury Suite, де за 2 години доведеться сплатити 240 доларів. Одна година на одну людину обійдеться в суму 20 доларів США. 

Як бачимо, ціни неспівставні з комп’ютерними клубами, де година зазвичай коштує 1-3 долари США. З іншого боку для тих, хто має гроші, бажає лакшері послуг та потребує окремої кімнати для компанії, пропозиція Fairmont Singapore може бути цікавим варіантом. 


Коментар Gameinside: Досить незвично спостерігати, як готелі намагаються перетворюватися на комп’ютерні клуби. До речі в Україні загравати з геймерами пробували кінотеатри. Так Планета Кіно свого часу відкривала велику зону VR, а Multiplex робив пілотний проект кіберклубу на території кінотеатру. Наскільки нам відомо, обидва проекти не мали успіху. 

Материалы по теме

RAZER анонсували свою найлегшу та найтехнологічнішу мишку для кіберспорту, яка коштує просто купу грошей

RAZER презентували передову мишу для найбільш вибагливих кіберспортсменів. Топовий кіберспортивний девайс підтримує найсучасніші бездротові технології, працює без підзарядки 60 годин і зроблений з надлегкого та міцного магнієвого сплаву.

Консоль RAZER EDGE, крісло від LAMBORGHINI, гарнітури зі змінними RGB вушками та інші новинки RazerCon

Компанія Razer провела спеціальну подію RazerCon, що дуже нагадувала презентації Apple і на якій було представлено нові цікаві ігрові продукти відомого ігрового бренда.

Хто виготовляє якісні геймерські навушники: топ-5 брендів

Компʼютерні ігри також вимагають спеціального спорядження. Наприклад, геймерські навушники — найкорисніший аксесуар для кіберспортсмена та і просто геймера. Вони виконують відразу декілька важливих функцій: ● захищають від зовнішніх шумів та допомагають сконцентруватися; ● забезпечують ефект повного занурення без застосування засобів VR; ● дозволяють взаємодіяти з іншими гравцями; ● створюють музичний фон для ігор, які не

WePlay буде транслювати всі відкриті кваліфікації на The International 2022 українською мовою

Українська студія WePlay оголосила про те, що саме вони будуть вести українськомовну трансляцію з відкритих відбіркових до The International 2022. З великою ймовірністю це означає те, що саме WePlay, а не Maincast отримають права на українськомовну трансляцію The International.