Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Faker мог продолжить карьеру в другом коллективе, но заключил официально новый контракт с SK Telecom T1

df5694c540ae7792cf9b44adaf815fbf

У  Faker контракт с  SK Telecom T1 истёк, как и у других игроков:  Thal, Blossom,  Pirean,  Bang,  Leo и  Wolf.

Однако уже сегодня, стало известно, что  Faker,  Leo и  Effort все-таки продолжат выступать под знаменами  SK Telecom T1, так как они продлили контракты. В данный момент, у корейской команды есть три тренера и официально пять игроков, которые выступят в новом сезоне. Организация обещает представить окончательный состав уже в ближайшее время.

Текущий состав  SK Telecom T1:

–  Faker
–  Effort
–  Leo
Blank
–  Untara

Материалы по теме

Faker отримає персональний скин, присвячений його входженню до залу слави. Гроші від продажів підуть йому і його команді

0

Riot анонсували спеціальний скин на Арі під назвою Immortalized Legend, присвячений легендарному Faker, точніше його входженню в зал слави Hall of Legends.

Faker став першим членом Зала слави LoL. Трейлер документального фільму про найлегендарнішого кіберспортсмена світу

0

Найвідоміший і найтитулованіший кіберспортсмен світу Faker став першим членом Hall of Legends – залу слави League of Legends, куди прийматимуть лише найсильніших легенд.

Звільнення колаборанта. Розповідаємо, як український аналітик Dota 2 намагався працювати на росіян, донатити на ЗСУ, але не всидів на двох стільцях

Російськомовна студія Paragon несподівано і без попередження звільнила українського перебіжчика Олександра DkPhobos Кучерю. Колишній професійний гравець, що грав за NAVI, а в останні роки працював аналітиком Dota 2, у своєму телеграм заявив, що “адекватних та конкретних” причин його звільнення немає.

Все ще тут. Вийшов кінематографічний ролик сезону 2024 в League of Legends

0

Riot випустили традиційно крутий кінематографічний ролик, присвячений новому змагальному сезону в League of Legends. Як завжди в відео ми можемо побачити епічні битви відомих героїв і вони справді вражають.