Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий бразильський тренер peacemaker⁠, якого було дискваліфіковано перед самим мейджором, повідомив, що його реабілітували.

Луїс peacemaker⁠ Тадеу позбувся дискваліфікації на два роки, яку на нього наклали в результаті розслідування. Відомий тренер зміг надати ESIC докази своєї невинності й покарання було скасовано. 

У своїй заяві peacemaker⁠ каже, що ESIC скасував його тимчасове відсторонення, «прийнявши надані аргументи». Він заявив, що незабаром про це повідомлять офіційно. Цю подію тренер назвав своєю «найбільшою перемогою в кар’єрі»

Нагадаємо, що в через використання помилки глядача ESIC провели декілька етапів розслідування. Частину тренерів, яких спіймали на читерстві було забанено ще у 2020 році, але після виявлення ще двох різновидів помилки глядача, під підозру потрапило ще більше професійних тренерів. Трьох з них було дискваліфіковано за кілька днів до початку Мейджора. 

Після цього ESIC зіткнулися з потужною критикою щодо їхніх методів ведення розслідування. Ком’юніті не зрозуміло, чому розслідування тривало роками, а тренерів забанили саме перед початком Мейджора, коли команди вже не мали можливості зробити заміну. На захист тренерів проти ESIC стали відомі гравці, команди та таланти. 

Раніше ми писали про те, що Faceit разом з Gucci запустили кіберспортивну академію для вирощування нових зірок CS:GO.

Материалы по теме

Асоціація професійних гравців у Counter-Strike закликала ESIC якомога раніше опублікувати список усіх винних у тренерському багі

0

Асоціація професійних гравців у Counter-Strike (CSPPA) закликала ESIC прискорити процес та якомога раніше опублікувати підсумки банів тренерів. «CSPPA високо оцінює роботу, виконану ESIC, але водночас вважає, що початкове розслідування у 2020 році було недостатнім, а винесення покарання другій групі тренерів зайняло надто багато часу. Для здоров’я професійної сцени шкідливо, коли розслідування продовжуються протягом тривалого періоду,

Team Spirit обурені покаранням їх тренера та не розуміють хто такі ESIC. Розбираємо ситуацію

Team Spirit виступили з жорсткою і дуже довгою заявою щодо покарання їхнього тренера та зняття його з Мейджора. Команда протестує, вважає рішення не справедливим, не визнає легітимною організацію ESIC та просить підтримки у громадськості.

ESIC забанили трьох тренерів за три дні до початку Мейджора з CS:GO. Стали відомі їх імена

0

Стали відомі імена трьох тренерів, які не зможуть брати участь у Мейджорі, що стартує через три дні. Організація ESIC винесла рішення щодо Hally (Team Spirit), peacemaker (Imperial Esports) та zakk (9z).