Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий бразильський тренер peacemaker⁠, якого було дискваліфіковано перед самим мейджором, повідомив, що його реабілітували.

Луїс peacemaker⁠ Тадеу позбувся дискваліфікації на два роки, яку на нього наклали в результаті розслідування. Відомий тренер зміг надати ESIC докази своєї невинності й покарання було скасовано. 

У своїй заяві peacemaker⁠ каже, що ESIC скасував його тимчасове відсторонення, «прийнявши надані аргументи». Він заявив, що незабаром про це повідомлять офіційно. Цю подію тренер назвав своєю “найбільшою перемогою в кар’єрі”

Нагадаємо, що в через використання помилки глядача ESIC провели декілька етапів розслідування. Частину тренерів, яких спіймали на читерстві було забанено ще у 2020 році, але після виявлення ще двох різновидів помилки глядача, під підозру потрапило ще більше професійних тренерів. Трьох з них було дискваліфіковано за кілька днів до початку Мейджора. 

Після цього ESIC зіткнулися з потужною критикою щодо їхніх методів ведення розслідування. Ком’юніті не зрозуміло, чому розслідування тривало роками, а тренерів забанили саме перед початком Мейджора, коли команди вже не мали можливості зробити заміну. На захист тренерів проти ESIC стали відомі гравці, команди та таланти. 

Раніше ми писали про те, що Faceit разом з Gucci запустили кіберспортивну академію для вирощування нових зірок CS:GO.

Материалы по теме

ESIC назавжди дискваліфікуваши власника Majesty, ProjectX та Akuma. Всю схему здали самі гравці, розбираємося хто саме

Український кіберспортивний діяч Олексій Шишко, який ймовірно був власником таких команд, як Majesty, ProjectX та Akuma отримав пожиттєву дискваліфікацію від комісії з доброчесності ESIC.

ESIC скоротили дискваліфікацію Joel за те, що він допоміг у багатьох інших розслідуваннях комісії з доброчесності в кіберспорті

0

Комісія з доброчесності в кіберспорті ESIC повідомила про кінечну дату дискваліфікації Джоеля Joel Хулмлунда, які було накладено у вересні поточного року.

ESIC дискваліфікували чотирьох українських гравців. Дискваліфіковані пообіцяли зробити стрім і дати пояснення ситуації

Комісія з кіберспортивної доброчесності (ESIC) дискваліфікувала чотирьох відомих українських гравців у CS. Дворічну дискваліфікацію на всіх турнірах, до яких має відношення ESIC (а це турніри майже всіх великих турнірних операторів в тому числі ESL та BLAST) отримали Дмитро SENSEi Шворак, Максим THRON Семенов, Артур DarkS1DE Кравченко та Данило nat1ve Бакін.

ESIC дискваліфікували колишнього гравця Monte Джоеля Joel Халмлунда за ставки у матчах проти власної команди

Комісія з доброчесності в кіберспорті ESIC дискваліфікувала колишнього гравця Monte та Godsent Джоеля Joel Халмлунда.  У повідомленні ESIC гравця звинувачують в участі у підставних матчах.