Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Дім моди GUCCI разом з найпопулярнішою кіберспортивною платформою FACEIT презентували ігрову академію GUCCI. Академія буде шукати нових талантів, надавати їм гарні умови для розвитку та виковувати з них зірок кіберспорту.

Gucci та FACEIT об’єднали зусилля, щоб запустити Gucci Gaming Academy, нову програму, розроблену для підтримки розвитку майбутніх ігрових талантів і сприяння прискоренню їх кар’єрного шляху. Починаючи з CS:GO, чотири перспективні гравці вже були відібрані з FPL для участі в академії, і їхнє навчання триває.

Гравці отримають постійне наставництво від тренерів, підтримку психічного здоров’я, обладнання світового класу та доступ до багатьох інших програм, які допомагають підвищити продуктивність у грі.

Програма ігрової академії Gucci буде спрямована на підтримку талантів, доки вони не отримають професійний контракт. Коли до них звернуться інші професійні та академічні команди, гравці зможуть без проблем піти з академії.

До першої хвилі гравців, яких відібрали Gucci та FACEIT, увійшли польський вундеркінд Лукаш mwlky Пачуцкі , латвієць Мартіньш shadiyy Гутмані, Браян DGL Лемеха з Польщі, а також литовець Рокас EspiranTo Міласаускас. Чотири гравці — це тільки початок програми, наголошують організатори. 

Амбасадори Академії

У Gucci Gaming Academy будуть свої амбасадори, якими стали коментатор Джеймс Бардольф, легенда CS:GO Крістофер GeT_RiGhT Олесунн і першовідкривач для жінок в кіберспорті Стефані missharvey Харві. Амбасадори також будуть займатися з гравцями індивідуально.

Скаутинг талантів

Використовуючи передові аналітичні інструменти, тренери FPL щодня сканують мільйони активних гравців на платформі FACEIT з усіх куточків світу, щоб знайти перспективних талантів з великим потенціалом. Гравців шукають в FACEIT Matchmaking, FPL Challenger та FPL.

Після розвідки тренери ініціюють співбесіди та проводять додаткові перевірки для подальшого тестування таланту. Після вибору гравців для участі в Академії вони отримають доступ до всіх привілеїв гравців Академії.

Підтримка гравців

Gucci Gaming Academy буде проводити групові та індивідуальні заняття, спрямовані на покращення навичок кіберспортсменів у межах та за межами їх ігор, а також надавати додаткові переваги, такі як:

  • Щомісячна фінансова підтримка, поки вони є частиною академії
  • Доступ до професійних тренерів, які наставлятимуть гравця на ігровому сервері та поза ним
  • Найсучасніше обладнання та ігрові ПК та монітори від Dell Alienware і персоналізований вибір комп’ютерних електронних периферійних пристроїв від Logitech G для високого рівня гри та полегшення навчання
  • Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) надає експертизу та підтримку з питань охорони здоров’я
  • Сеанси під керівництвом психологів, які спеціалізуються на кіберспорті; теми включають «Ефективність під час стресу», «Як впоратися з центром уваги», «Робота в команді» тощо
  • Цифрові навчальні плани, розроблені спеціально для кожного гравця, надаються через освітню платформу Gucci, а також досвід спільноти, координований за допомогою програми Gucci Changemakers Volunteering

Gucci Gaming Academy є трампліном до FPL, створена також для підтримки та покращення навичок, а також для допомоги наступному поколінню зірок кіберспорту орієнтуватися в розумових і фізичних проблемах, які виникають через тиск в грі.

Ніколя Удіно, EVP New Business і генеральний директор Gucci VAULT, сказав: «Gucci знаходиться в авангарді розвитку індустрії розкоші у світ ігор, і в рамках нашої місії побудувати значущі відносини зі спільнотами, ми прагнемо підтримувати майбутні покоління гравців, щоб допомогти впоратися з проблемами, з якими вони можуть зіткнутися в результаті зайнять кіберспортом. Розуміння актуальних для них проблем і знання про них від людей, на яких вони впливають, є основою цієї співпраці».

«Ми з гордістю повідомляємо про запуск ігрової академії Gucci. Разом ми визначили необхідність створення нової ініціативи, яка б сприяла розвитку нових талантів. Академія запропонує чіткий шлях до професійної структури, яка з’єднає точки між професійною лігою FACEIT, освітою та благополуччям», – прокоментував співзасновник і CBO FACEIT Мікеле Аттісані. 


Коментар Gameinside: Сьогодні все більше світових брендів прагне інтегруватися в кіберспорт, але зробити це нетривіально, щоб тебе помітили, часто буває дуже складно. Gucci разом з Faceit вигадали дуже цікавий проект, який однозначно приверне до себе дуже багато уваги, а значить приверне увагу молоді й до дому моди Gucci. 

На наш погляд вже на старті Gucci Gaming Academy я прикладом відмінної інтеграції бренду у кіберспорт, до тогож академія несе корисну міссію розвитку молодих гравців. Що може бути краще?

Материалы по теме

Weplay оголосила про призупинення проекту Weplay Academy League до кінця війни

0

Weplay оголосили про призупинення їх унікального проекту Weplay Academy League принаймні до закінчення війни. Чутки про проблеми ліги з’явилися майже одразу після закінчення шостого сезону на початку 2023 року, тоді декілька іноземних команд оголосили про звільнення своїх академій, що давало сигнал про проблеми в головній лізі, де ці команди змагалися.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю