Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Дім моди GUCCI разом з найпопулярнішою кіберспортивною платформою FACEIT презентували ігрову академію GUCCI. Академія буде шукати нових талантів, надавати їм гарні умови для розвитку та виковувати з них зірок кіберспорту.

Gucci та FACEIT об’єднали зусилля, щоб запустити Gucci Gaming Academy, нову програму, розроблену для підтримки розвитку майбутніх ігрових талантів і сприяння прискоренню їх кар’єрного шляху. Починаючи з CS:GO, чотири перспективні гравці вже були відібрані з FPL для участі в академії, і їхнє навчання триває.

Гравці отримають постійне наставництво від тренерів, підтримку психічного здоров’я, обладнання світового класу та доступ до багатьох інших програм, які допомагають підвищити продуктивність у грі.

Програма ігрової академії Gucci буде спрямована на підтримку талантів, доки вони не отримають професійний контракт. Коли до них звернуться інші професійні та академічні команди, гравці зможуть без проблем піти з академії.

До першої хвилі гравців, яких відібрали Gucci та FACEIT, увійшли польський вундеркінд Лукаш mwlky Пачуцкі , латвієць Мартіньш shadiyy Гутмані, Браян DGL Лемеха з Польщі, а також литовець Рокас EspiranTo Міласаускас. Чотири гравці — це тільки початок програми, наголошують організатори. 

Амбасадори Академії

У Gucci Gaming Academy будуть свої амбасадори, якими стали коментатор Джеймс Бардольф, легенда CS:GO Крістофер GeT_RiGhT Олесунн і першовідкривач для жінок в кіберспорті Стефані missharvey Харві. Амбасадори також будуть займатися з гравцями індивідуально.

Скаутинг талантів

Використовуючи передові аналітичні інструменти, тренери FPL щодня сканують мільйони активних гравців на платформі FACEIT з усіх куточків світу, щоб знайти перспективних талантів з великим потенціалом. Гравців шукають в FACEIT Matchmaking, FPL Challenger та FPL.

Після розвідки тренери ініціюють співбесіди та проводять додаткові перевірки для подальшого тестування таланту. Після вибору гравців для участі в Академії вони отримають доступ до всіх привілеїв гравців Академії.

Підтримка гравців

Gucci Gaming Academy буде проводити групові та індивідуальні заняття, спрямовані на покращення навичок кіберспортсменів у межах та за межами їх ігор, а також надавати додаткові переваги, такі як:

  • Щомісячна фінансова підтримка, поки вони є частиною академії
  • Доступ до професійних тренерів, які наставлятимуть гравця на ігровому сервері та поза ним
  • Найсучасніше обладнання та ігрові ПК та монітори від Dell Alienware і персоналізований вибір комп’ютерних електронних периферійних пристроїв від Logitech G для високого рівня гри та полегшення навчання
  • Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) надає експертизу та підтримку з питань охорони здоров’я
  • Сеанси під керівництвом психологів, які спеціалізуються на кіберспорті; теми включають «Ефективність під час стресу», «Як впоратися з центром уваги», «Робота в команді» тощо
  • Цифрові навчальні плани, розроблені спеціально для кожного гравця, надаються через освітню платформу Gucci, а також досвід спільноти, координований за допомогою програми Gucci Changemakers Volunteering

Gucci Gaming Academy є трампліном до FPL, створена також для підтримки та покращення навичок, а також для допомоги наступному поколінню зірок кіберспорту орієнтуватися в розумових і фізичних проблемах, які виникають через тиск в грі.

Ніколя Удіно, EVP New Business і генеральний директор Gucci VAULT, сказав: «Gucci знаходиться в авангарді розвитку індустрії розкоші у світ ігор, і в рамках нашої місії побудувати значущі відносини зі спільнотами, ми прагнемо підтримувати майбутні покоління гравців, щоб допомогти впоратися з проблемами, з якими вони можуть зіткнутися в результаті зайнять кіберспортом. Розуміння актуальних для них проблем і знання про них від людей, на яких вони впливають, є основою цієї співпраці».

«Ми з гордістю повідомляємо про запуск ігрової академії Gucci. Разом ми визначили необхідність створення нової ініціативи, яка б сприяла розвитку нових талантів. Академія запропонує чіткий шлях до професійної структури, яка з’єднає точки між професійною лігою FACEIT, освітою та благополуччям», – прокоментував співзасновник і CBO FACEIT Мікеле Аттісані. 


Коментар Gameinside: Сьогодні все більше світових брендів прагне інтегруватися в кіберспорт, але зробити це нетривіально, щоб тебе помітили, часто буває дуже складно. Gucci разом з Faceit вигадали дуже цікавий проект, який однозначно приверне до себе дуже багато уваги, а значить приверне увагу молоді й до дому моди Gucci. 

На наш погляд вже на старті Gucci Gaming Academy я прикладом відмінної інтеграції бренду у кіберспорт, до тогож академія несе корисну міссію розвитку молодих гравців. Що може бути краще?

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.