Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Илья m0NESY Осипов рассказал о том, можно ли совмещать учёбу с игрой на профессиональном уровне.

В ситуации с m0NESY, иногда ему сложно совмещать учебу с CS:GO. Так как не все учителя лояльны к тому, что уроки пропускаются.

“Иногда CS сложно совмещать с учебой, ибо не все учителя лояльны к тому, что ты пропускаешь. В моем случае, классная руководительница знала, чем я занимаюсь, она меня знала, и я частенько отпрашивался с последних одного-двух уроков, а то и на весь учебный день из-за подготовки или утренней игры”.

m0NESY – очень талантливый игрок, ему предрекают великолепное будущее в CS:GO. Сейчас он выступает за NAVI Junior, вместе с командой занял 5 место на WePlay Academy League Season 1 и 3-4 строчку на BIOGAMING Summer Open 2021.

Материалы по теме

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: MONESY – №4

0

Результати світового класу та неймовірні піки на найбільших турнірах принесли m0NESY місце в першій п’ятірці в його другій появі в списку 20-ти найкращих гравців року HLTV.

Нікола NiKo Ковач перейде з G2 до Falcons за мільйони доларів

Французський інсайдер neL повідомляє, що Нікола NiKo Ковач зовсім скоро підпише контракт і перейде з G2 до Falcons. Сума угоди складатиме мільйони доларів. До інсайду можна віднестися цілковито серйозно, бо його розмістили на HLTV.org

Заразився від s1mple – Валерій b1t Ваховський теж виклав фото в інстаграм з російським професійним гравцем

Навколо NAVI черговий скандал, хоча, здавалося б після майже року війни всі мали вже звикнути до “не все так однозначно” позиції гравців українського клубу.

Олександр Петрик справедливо розкритикував включення в блог NAVI росіянина m0NESY, який навіть не грає в команді

Олександр Петрик жорстко розкритикував NAVI за включення в командний блог росіянина m0NESY. Раніше NAVI не раз виправдовували росіян в складі команди тим, що без них роботу втратять українці. Відомий кіберспортивний волонтер, блогер і аналітик дивується, чому NAVI ніяк не перестануть тягнути росіян в медійне поле при тому, що вони навіть не грають в команді. На