Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська студія Maincast займатиметься висвітленням третього туру DPC 2021/22 одразу у п’яти регіонах із шести. Про це компанія повідомила у Telegram.

В анонсі зазначено, що студія вестиме трансляції російською та українською мовами.

Будуть транслюватися наступні ліги

  • Східної Європи
  • Західної Європи
  • Південно-Східної Азії
  • Китаю
  • Північної Америки

Кому дістанеться право освітлення третього туру DPC Південної Америки поки що не відомо. В минулому сезоні її транслювала студія RuHUB, але з нею було розірвано договір. 

Читайте також про те, що Себа запросив до себе сам Президент Франції Емануєль Макрон. 

Материалы по теме

Головний партнер NAVI та Maincast компанія GGbet продовжує працювати в Росії та рекламується у російських пабліках. Докази!

Генеральний директор Epic Esports Events Марк Овербух повідомив у своєму телеграмі про те, що компанія GGbet, яка раніше казала, що йде з російського ринку через війну, розмістила рекламу ставок на фінальний матч PGL Arlington Major у російському популярному пабліку Двач, який нараховує понад 600 тисяч підписників.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті

Maincast виборов права на українськомовну трансляцію PGL Arlington Major 2022 та буде транслювати всі стадії турніру

Maincast виборов права на трансляцію PGL Arlington Major 2022 українською мовою. Про це повідомив хедлайнер студії Віталій Волочай.