Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Дійшов до завершення комерційний турнір Roobet Cup 2022 у якому, через великі призові, брала участь досить велика кількість топових команд світу з CS:GO. Лідери світового рейтингу команда FаZe без особливих проблем переграли у Play-off команди ENCE та Astralis і зустрінуться у фіналі з BiG, яки своєю чергою, переграли Eternal Fire та Cloud9.

Цікаво, що FаZe та BiG вже зустрічалися на груповій стадії й німецька команда виявилася сильнішою. Проте всім давно відомо, що BiG — це топова команда групових і початкових стадій, але вона завжди програє матчі за титули, мабуть, тому в команду не вірять навіть букмекери, віддаючи суттєву перевагу FaZe, які навпаки звикли вигравати найважливіші матчі.

Переможець фіналу отримає приз у розмірі 150 тисяч доларів. Переможений задовольнитися втричі меншою сумою. 

Фінальна гра у форматі BO3 відбудеться о 20.00 за Києвом. На жаль української трансляції скоріше за все не буде. 

Склади команд 

Статистика на картах

Статистика останніх зустрічей 

Читайте також про результати іншого великого турніру, де перемогла команда з українцем у складі.

Материалы по теме

BIG повернули k1to з лави запасних у основний склад та розпочали підготовку до нового сезону

BIG оголосили про повернення k1to до основної команди. 23-річний гравець займе місце Тіціана ⁠tiziaN Фельдбуша, який залишиться в німецькій команді, проте на іншій посаді. Раніше ми писали, що він продовжив свій контракт ще на чотири роки. 

tabseN⁠ та gob b продовжили контракти з BiG до 2027 року

0

Німецький дует BIG у складі капітана Йоганнеса tabseN⁠ Водарца та головного тренера Фатіха ⁠gob b⁠ Даїка продовжив співпрацю з організацією до 2027 року, фактично поклавши край чуткам про те, що вони залишать команду.

FaZe Clan стала публічною компанією, її акції можна придбати на біржі, проте вони сильно впали у ціні з початку торгів

Кіберспортивний клуб FaZe Clan офіційно став публічною компанією, акції якої торгуються на біржі Nasdaq. Повідомляється, що початкові акціонери будуть володіти 68% акцій, інша частина поступила у продаж.

FaZe перемогли NAVI у найзапеклішому фіналі року, який війде в історію. Протистояння рівних команд завершилося з рахунком 3-2

FaZe перемогли у фіналі IEM Cologne 2022 і стали чемпіонами турніру у Кельні. Без сумнівів, цей епічний фінал можна назвати протистоянням року і він увійде в історію. Суперники пройшли повний шлях і зіграли всі п’ять карт, причому на жодній карті у жодної з команд не було суттєвої переваги, кожна карта — це була кривава битва