Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Володимир Велетнюк дуже неоднозначна персона. Довгий час його звинувачували у використанні читів, але розваливши всіх на лані в фіналі National Cybersport League у 2020 році гравець довів, що він просто дуже добре грає. Свій шанс Woro2k отримав, потрапивши до EC Kyiv, але складний характер призвів до конфлікту з власником і гравець покинув колектив. 

В певний момент молода зірка тестувалася у NAVI, а s1mple навіть називав гравця найбільш перспективним молодим гравцем світу, але народженим перемагати не сподобалася поведінка Володимира і його відкинули.

Награвшись у купі напівпрофесійних українських команд, Woro2k зміг потрапити у європейський колектив MAD Lions, де з перемінним успіхом грав до кінця 2021 року. Після закриття клубу його склад продовжив грати разом, поки NAVI не забрали до себе sdy

Команда HauntedFamily в офісі NAVI після перемоги на Logitech NCL 2020. За перемогу в турніру, де брало участь понад 300 команд, HauntedFamily виграли 150 тисяч гривень і то був найбільший виграш у кар’єрі гравця.

На диво, навіть з заміною команда змогла показати найкращий у своїй історії результат, перемігши на великому турнірі, в якому брало участь багато сильних команд. 

У фіналі Woro2k став справжнім ковалем перемоги для своєї команди. Українець показав відмінну гру, на всіх трьох картах в нього була позитивна статистика, а у підсумку він набрав +36 фрагів, ставши MVP матчу та усього турніру. 

Ми давно помітили талановитого гравця, ще за часів київських ланів десь у 2018-2019 роках та були впевнені, що Woro2k розкриє свій талант. Поздоровляємо гравця з першою в житті значною міжнародною перемогою. Впевнені, що це тільки початок. 

Найбільші досягнення Woro2k за кар’єру 

Склади команд

Результат матчу

Статистика матчу 

Найкращий гравець матчу

Найкращі гравці та команди турніру

Сітка турніру

Розподіл призового фонду

Читайте також про Пащу Біцепса, який запустив черговий тренувальний табір, де вчить молодь суміщати кіберспорт і здоровий образ життя. 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.