Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній головний тренер збірної України та справжня легенда футболу Андрій Шевченко разом із 1+1 media запустив проект «Спортивний фронт».

Це масштабна комунікаційна кампанія, а також серія ініціатив, відеороликів та акцій, покликаних привернути увагу міжнародного спортивного ком’юніті до війни в Україні.

Мета кампанії — блокування російських збірних та команд, бойкот спортсменів-росіян та всебічна підтримка українського спорту.

«Я вважаю, доки триває війна, жоден російський спортсмен не повинен виступати на міжнародній арені. Сьогодні наші діти позбавлені якоїсь можливості займатись спортом. Сьогодні наші спортсмени позбавлені будь-якої можливості. Сьогодні вмирають наші люди, діти.

Протягом цього часу я багато виступав [з цього приводу]. ФІФА та УЄФА відсторонили російські команди та збірну від міжнародних змагань. Це правильно», — сказав Шевченко.

Цю новину світу спорту ми приводимо на сайті для порівняння спорту і кіберспорту між собою. В той час, як в українському спорті повністю виключили будь-яку співпрацю з росіянами, а головна медійна зірка українського спорту Андрій Шевченко проводить цілу медійну компанію для повної заборони росіян не тільки в Українському, а й у світовому спорті, головна медійна зірка кіберспорту Олександр s1mple Костилєв продовжує грати з росіянами в одній команді, пропагує дружбу з росіянами, а його клуб має у своїх складах майже 20 гравців з громадянством РФ. 

Сподіваємося, як спонсори команди NAVI, так і правоохоронні органи України скоро піднімуть це питання. Так не має бути, поки триває кровопролитна війна в кіберспорті, як і в спорті, немає жодного місця спортсменам із Російської Федерації, принаймні тим, що чітко і публічно не висловили свою позицію, а українська команда не має жодного морального права мати у своєму складі представників країни-агресора, бо це паплюження пам’яті українських воїнів, яки гинуть за нашу незалежність кожного дня. 

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

Esports Awards — голосування відкрите у семи номінаціях. s1mple представлений у номінації «Особистість року»

CS:GO номіновано на гру року на щорічній премії Esports Awards. Втім це зовсім не дивно, тому, що CS вже багато років залишається однією з найпопулярніших ігор, особливо в кіберспорті.

Віталій v1lat Волочай показав пікап для боротьби з російськими окупантами, на який він зібрав гроші на стрімі

Коментатор студії Maincast Віталій v1lat Волочай показав вже підготовлений до бойових дій пікап, на який він зібрав гроші на стрімі. Вже найближчим часом автівка поїде на фронт допомагати ЗСУ захищати незалежність України.

Арсеній Ceh9 Триноженко відкрив збір грошей на бойовий безпілотник, щоб нищити росіян

Колишній Чемпіон Світу у CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко вирішив не відставати від Притули та теж зібрати на безпілотник для ЗСУ.