Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивная организация MIBR сообщила в своих социальных сетях, что Рикардо boltz Прасс покидает состав. Он представлял MIBR с января 2021 года, но последний месяц был в инактиве.

15 января стало известно, что boltz присоединился к команде  Last Dance.

MIBR:

Сегодня мы прощаемся с одним из игроков, который дольше всех носил нашу футболку CSGO.

Большое спасибо за всю вашу самоотверженность во время двух визитов сюда, Рикардо! До скорой встречи, и желаем успехов в следующем шаге!

https://twitter.com/mibr/status/1492197239787167745

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Woro2k перестал быть снайпером — представлен новый состав GORILLAZ на 2022 год

Состав MIBR:

  • Адриано WOOD7 Церато
  • Марсело chelo Сеспедес
  • Матеус Tuurtle Анхайа
  • Рафаэль exit Ласерда
  • Джонатан JOTA Виллиан

Брено brnz4n Полетто 

Материалы по теме

Teleperformance відкрила кіберспортивний центр за 1,2 мільйони євро у Лісабоні для власних працівників. В шоу-матчі на відкритті грали MIBG та OG

Компанія Teleperformance представила кіберспортивну арену вартістю 1,2 млн євро у Лісабоні, Португалія. Новий об’єкт, який був представлений під час кіберспортивної конференції Teleperformance 27 травня, використовуватиметься переважно для приватних заходів, а не для публічного використання. Співробітники Teleperformance зможуть використовувати простір для спілкування та згуртування команди.

MIBR замінять Heroic на IEM Dallas 2022. Вже п’ять колективів зіткнулися з проблемами приїхати в Америку

0

Heroic не може відвідати IEM Dallas і його замінить MIBR, оголосила ESL. Обмін в останню хвилину відбувається в результаті того, що чвертьфіналісти PGL Major Antwerp страждають від «проблем з COVID-19 перед поїздкою», що не дозволяє їм вирушити за кордон.

Після трьох днів американського RMR визначались п’ять команд, які візьмуть участь у PGL Major Antwerp 2022. Залишився лише один слот на шість претендентів

0

Після трьох днів американського RMR визначались майже всі команди, які візьмуть участь PGL Major Antwerp 2022. Цими командами стали Mibr та FURIA, які завтра у стикувальному матчі визначать, хто з них одразу попаде у стадію легенд.