Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивный клуб MIBR продолжит выступать на IEM Katowice 2022 с Брено brnz4n Полетто из молодежного ростера. Команда решила не возвращать в состав Марсело chelo Сеспедеса. Информация об этом появилась на портале HLTV.

Brnz4n заменил chelo в основном составе MIBR на BLAST Premier: Spring Groups 2022. На тот момент Сеспедеса не мог выступать с командой, поскольку получил положительный результат теста на коронавирус. По инсайдерской информации, Марсело уже получил негативный результат теста и готов приступить к работам.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: s1mple: «Есть ощущение, что IEM Katowice отменят»

Состав: 

  • Адриано WOOD7 Церато
  • Матеус Tuurtle Анхайа
  • Рафаэль exit Ласерда
  • Джонатан JOTA Виллиан
  • Брено brnz4n Полетто
  • Марсело chelo Сеспедес (инактив)
  • Рикардо boltz Прасс (инактив)

Материалы по теме

ESL Pro League 16: Завершилися ігри в Групі B, дивитися результати

В рамках ESL Pro League 16 завершилися матчі Групи B. Результати виявилися досить несподіваними.

Chelo перейшов з MIBR до Imperial за 200 тисяч доларів США

0

24-річний бразилець Марсело Chelo Сеспедес офіційно перейшов з MIBR до іншого бразильського клубу Imperial. За інформацією HLTV, сума трансферної угоди склала 200 тисяч доларів США. 

chelo⁠ офіційно залишає MIBR. За чутками він замінить fnx в іншій бразильській команді Imperial

MIBR оголосили, що  Марсело chelo⁠ Сеспедеса залишить команду. Гравець пробув в організації 19 місяців та за чутками він перейде в інший бразильський клуб Imperial. 

Teleperformance відкрила кіберспортивний центр за 1,2 мільйони євро у Лісабоні для власних працівників. В шоу-матчі на відкритті грали MIBG та OG

Компанія Teleperformance представила кіберспортивну арену вартістю 1,2 млн євро у Лісабоні, Португалія. Новий об’єкт, який був представлений під час кіберспортивної конференції Teleperformance 27 травня, використовуватиметься переважно для приватних заходів, а не для публічного використання. Співробітники Teleperformance зможуть використовувати простір для спілкування та згуртування команди.