Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Heroic не може відвідати IEM Dallas і його замінить MIBR, оголосила ESL. Обмін в останню хвилину відбувається в результаті того, що чвертьфіналісти PGL Major Antwerp страждають від «проблем з COVID-19 перед поїздкою», що не дозволяє їм вирушити за кордон.

Після вражаючого виступу в Бельгії Spirit були першими в черзі, щоб замінити Heroic в Далласі, але команда не мале віз, тому їде Mibr.

З проблемою приїхати на IEM Dallas зтикнулася вже п’ята команда. Протягом останнього тижня було оголошено, що Natus Vincere та Entropiq пропустять подію через проблеми з візами, ENCE використовуватиме Януша Snax⁠ Погорзельського замість зіркового гравця Лотана Spinx⁠ Гіладі через проблеми з візою, а NIP залишиться без лідера в грі Хампуса hampus⁠ Позера через хворобу. Також тренер Astralis Мартін ⁠trace⁠ Хелдт не зможе стояти за командою через проблеми з його заявкою ESTA.

Для MIBR запрошення в останню хвилину дає можливість повернутися після невдалого виступу на PGL Major Antwerp, де вони вилетіли зі стадії Challengers з результатом 2-3.

Читайте також про розподіл квот на Мейджор в Ріо, де буде розіграно 1 млн доларів. 

Материалы по теме

chelo⁠ офіційно залишає MIBR. За чутками він замінить fnx в іншій бразильській команді Imperial

MIBR оголосили, що  Марсело chelo⁠ Сеспедеса залишить команду. Гравець пробув в організації 19 місяців та за чутками він перейде в інший бразильський клуб Imperial. 

Heroic стали партнерами ESL — будуть отримувати прямі інвайти на турніри та брати участь у розподілі прибуткив турнірного оператора

Команда Heroic отримала партнерство з ESL. Нагадаємо, що партнери найбільшого світового кіберспортивного оператора отримують прямі інвайти на більшість турнірів, які проводить ТО. Також вони беруть участь у розподілі грошей, які ESL заробляє від спонсорів змагань.

Заміна не пішла на користь. Heroic безславно програли MOUZ та першими вилетіли з IEM Cologne 2022

0

В гонитві за журавлем Heroic втратили ту синицю, яка завжди була у них в руках, а все через заміну, яка мала підсилити команду. Данський клуб програв два матчі поспіль і безславно вилетів з IEM Cologne 2022, навіть не потрапивши в Play-off, давно ми не бачили такого провалу команди.

IEM Cologne 2022 — Розклад та прогнози на другий день групової стадії

Розпочинається другий день групової стадії IEM Cologne 2022 і сьогодні деякі команди залишать турнір. Пропонуємо вашій увазі розклад ігор та наші прогнози на результати.