Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Heroic не може відвідати IEM Dallas і його замінить MIBR, оголосила ESL. Обмін в останню хвилину відбувається в результаті того, що чвертьфіналісти PGL Major Antwerp страждають від «проблем з COVID-19 перед поїздкою», що не дозволяє їм вирушити за кордон.

Після вражаючого виступу в Бельгії Spirit були першими в черзі, щоб замінити Heroic в Далласі, але команда не мале віз, тому їде Mibr.

З проблемою приїхати на IEM Dallas зтикнулася вже п’ята команда. Протягом останнього тижня було оголошено, що Natus Vincere та Entropiq пропустять подію через проблеми з візами, ENCE використовуватиме Януша Snax⁠ Погорзельського замість зіркового гравця Лотана Spinx⁠ Гіладі через проблеми з візою, а NIP залишиться без лідера в грі Хампуса hampus⁠ Позера через хворобу. Також тренер Astralis Мартін ⁠trace⁠ Хелдт не зможе стояти за командою через проблеми з його заявкою ESTA.

Для MIBR запрошення в останню хвилину дає можливість повернутися після невдалого виступу на PGL Major Antwerp, де вони вилетіли зі стадії Challengers з результатом 2-3.

Читайте також про розподіл квот на Мейджор в Ріо, де буде розіграно 1 млн доларів. 

Материалы по теме

Heroic випустили додаткові акції і зібрали мільйон доларів для порятунку клубу

0

Данський клуб Heroic, який займає третю сходинку світового рейтингу з CS:GO, зміг відтермінувати своє банкрутство, випустивши та продавши 10 мільйонів додаткових акцій за ціною лише в одну норвежську крону (0,095 долара США).

Lazer Cats пробилися в ТОР-16 кваліфікації на IEM Dallas. Команда сьогодні зіграє з k23

0

Українська команда Lazer Cats пробилася в ТОР-16 першої відкритої кваліфікації на IEM Dallas. Разом з українцями вибороти квоту в закриті кваліфікації намагаються такі гранди, як NiP, Astralis та BiG.

ЗМІ повідомляють, що клуб HEROIC знаходиться у скрутному становищі і потребує термінового дофінансування

Англомовне кіберспортивне видання pley.gg повідомляє, що данський провідний клуб HEROIC знаходиться в складному фінансовому становищі. Не дивлячись на видатні успіхи команди минулого року, клуб нещодавно закрив свій склад з PUBG, посилаючись на нестабільні доходи від екосистеми гри.

G2 впевнено перемогли Heroic і вперше в історії клубу стали чемпіонами IEM Katowice 2023

Команда G2 вперше у своїй історії стала чемпіоном елітного турніру IEM Katowice 2023, за перемогу клуб отримав 400 тисяч доларів США. Як і передбачала більшість аналітиків, G2 були неперевершеними у фіналі і обертали на свою користь навіть програшні ситуації, через що складалося відчуття, що команда під керівництвом Хуксі весь час контролювала матч і лише гралася