Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На каналі Арсенія Триноженко вийшло відео щодо скандальної ситуації з баном тренерів. У відео він розповідає, хто такі ESIC, та чому вони мають право банити тренерів, а також чим відрізняється ситуація з баном lmbt від ситуації з тренером Team Spirit.

Якщо ви все ще не зрозуміли як працює баг та вам цікава думка експерта, дивіться відео. 

 

Раніше ми писали, що ESIC забанили трьох тренерів, які мали бути на Мейджорі за 4 дні до турніру. Враховуючи такій пізній бан та те, що тренери використовували баг 1-2 роки тому, це викликало обурення у більшості КС-спільноти. 

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко емоційно відреагував на зняття санкцій з Virtus.pro і констатував, що кіберспорт не є справжнім спортом

Чемпіон Світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко емоційно, не обираючи слів прокоментував можливе зняття санкцій з команди Virtus.pro, про яке ми писали нещодавно. 

Арсеній Триноженко проаналізував команди, що пройшли на європейський RMR

0

У новому блозі Арсеній Триноженко проаналізував кваліфікації RMR, які завершилися цими вихідними, і висловив власну думку про шанси команд на відбіркових на Мейджор, які відбудуться у жовтні на Мальті.

BBC звернули увагу на 20 росіян в NAVI. Стаття про те, чому росіяни продовжують грати в українській команді попри війну

BBC Україна опублікували матеріал про росіян, які залишаються в українському кіберспорті попри війну в Україні. Експертну думку в статті висловлюють засновник NAVI Олександр Кохановський, головний з кіберспорту в Паріматч Степан Шульга, та колишній гравець NAVI, а зараз стрімер і коментатор Арсеній Триноженко.

Ceh9 виборов кубок BLAST, зробивни найбільший донат у благодійному конкурсі від NAVI

NAVI завершили свій збір грошей у фонд Сергія Притули.   Тиждень тому українська організація оголосила про благодійний збір грошей, за результатами якого учасники мали можливість отримати призи від NAVI в тому числі прапор України з автографами гравців, а також головний приз — кубок весняного фіналу BLAST, який мав дістатися тому, хто пожертвує найбільшу суму.