Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі імена трьох тренерів, які не зможуть брати участь у Мейджорі, що стартує через три дні. Організація ESIC винесла рішення щодо Hally (Team Spirit), peacemaker (Imperial Esports) та zakk (9z). 

ESIC є єдиною глобальною організацією у кіберспорті, яка бореться з нечесною грою для того, щоб зробити кіберспорт кращим. Організація визнана найвпливовішими гравцями ринку у тому числі ESL та BLAST

Хоча організатор Мейджора компанія PGL офіційно не визнає ESIC і не є членом організації, скоріше за все покарання тренерів не буде відмінено через те, що розслідування щодо тренерського багу, та покарання санкціоновано самим розробником гри компанією Valve.

Раніше ми писали про те, що найближчим часом ESIC забанять близько 100 тренерів через помилку обсервера (тренерський баг). 

Материалы по теме

У CS2 виявили помилку обсервера, через яку у CS:GO дискваліфікації отримали десятки тренерів

0

У і без того глючному CS2 виявили тренерський баг (баг обсервера), через який свого часу в CS:GO було дискваліфіковано безпрецендентну кількість тренерів топових команд.

Винуваті не ESIC! Комісія з доброчесності в кіберспорті повідомила, що це не вони, а Valve так жорстко карають тренерів

Після нищівної критики ESIC (організації, яка намагається контролювати чесну гру у CS:GO) професійними гравцями, командами та ЗМІ, організація зробила спробу перерахувати покарання для тренерів та зробити їх більш адекватними та такими, що відповідають реальній провині.

У Valorant виявили помилку, завдяки якій тренер міг бачити суперників на мінікарті. На вирішення проблеми Riot знадобилося 48 годин

0

У Valorant несподівано виявився тренерський баг, майже як в CS:GO, але трохи інший. Річ у тому, що тренери на обсервері періодично могли бачити розташування суперників у вигляді невеликих точок на мінікарті.

Луїс peacemaker⁠ Тадеу повідомив, що ESIC зняла з нього дворічну дискваліфікацію після наведення доказів його невинності

0

Відомий бразильський тренер peacemaker⁠, якого було дискваліфіковано перед самим мейджором, повідомив, що його реабілітували.