Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Mobile Legends: Bang Bang встановила новий рекорд кількості глядачів на 31-х Іграх Південно-Східної Азії. Фінал між збірними Індонезії та Філіппін одночасно дивилися 2,2 мільйона глядачів.

За даними Esports Charts, гранд-фінальна серія між Індонезією та Філіппінами зібрала найбільшу кількість глядачів на турнірі. Наступною серією за кількістю переглядів став матч між Індонезією та Малайзією в плей-офф, який набрав близько 1,74 мільйона глядачів.

Інші матчі з Індонезією та Філіппінами також потрапили до п’ятірки найпопулярніших ігор. Турнір зібрав понад 17 мільйонів годин перегляду, більшість уболівальників були з Індонезії.

У порівнянні з 30-ми SEA Games у 2019 році, кількість глядачів збільшилася у 10 разів. Тоді на піку було лише 284 888 глядачів.

SIBOL, філіппінська команда, що складається з членів Blacklist International, зрештою виграла гранд-фінал проти Індонезії з рахунком 3-1.


Коментар Gameinside: В той час, як в східній Європі все ще панує традиційний кіберспорт на ПК, в Азії все більшої популярності набирає саме мобільний кіберспорт. Ця тенденція спостерігається вже кілька останніх років.

Читайте також про місце проведення наступного Мейджора з CS:GO.

Материалы по теме

NAVI найпопулярніші у світі та інша статистика PGL Major Antwerp 2022

Компанія Esports Charts підбила деякі підсумки PGL Major Antwerp 2022, який завершився у минулі вихідні в Бельгії. Найбільш популярною серед глядачів стала команда Natus Vincere, а бразильький стрімер Gaules зумів на піку трансляції зібрати понад 700 тисяч глядачів.

Astralis та NAVI стали найпопулярнішими командами на відбіркових турнірах до Мейджора в Бельгії. Статистика трансляцій подій

Esports Charts опублікували чудову аналітику трансляцій відбіркових RMR турнірів до Мейджора у Бельгії. В принципі цю аналітику можна розглядати як своєрідний маркер популярності команд.

Скільки коштують кіберспортивні турнірні оператори? Esports Charts зробили свій підрахунок, а ми проаналізували, наскільки він вірний

Аналітичний ресурс Esports Charts підготував інфографіку та статтю про самі дорогі кіберспортивні компанії. Пропонуємо вашій увазі переклад матеріалу та власний аналіз цієї цікавої статті. Якщо ви любите цікаві дослідження, то цей матеріал саме для вас.