Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Менеджмент Natus Vincere сообщил о новом масштабном партнерстве. Киберспортивный клуб обзавелся новым генеральным партнером в лице Monster Energy.

u_5a4f7d4069a85

Monster Energy уже не новичок на киберспортивной арене. Марка безалкогольных энергетических напитков, основанная еще в 2002 году является спонсором не менее известных киберспортивных организаций, таких как  Fnatic,  Evil Geniuses,  Team Liquid и других. Теперь же и  Na`Vi примкнули к ряду счастливчиков. Из информации на командном сайте следует, что вместе с таким спонсором возрастет количество качественного контента, в котором будут принимать участие игроки из разных дисциплин.

Комментарий Евгения Золотарёва, СЕО Natus Vincere:

«Искренне верим, что это сотрудничество зарядит команду энергией и вдохновит на новые большие победы. NAVI и Monster очень близки по духу – мы максималисты и не желаем довольствоваться малым. Надеемся, что наше партнёрство станет таким же ярким и захватывающим, как и сам бренд Monster».

Источник

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і