Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte виграв третій матч на закритих кваліфікаціях на RMR BLAST Paris Major і з рахунком 3-1 пройшов на турнір, з якого команда має всі шанси потрапити на Мейджор в Парижі.

У вирішальному протистоянні команда Woro2k та sdy обіграла французську п’ятірку HEET. Матч був дуже не простим і напруженим, HEET виграли Анубіс з рахунком 16-13 і українцям довелося відігруватися. На Vertigo вони відплатили суперникам тим самим рахунком 16-13, а на вирішальному Nuke, гра взагалі перейшла у додатковий час, де Monte змогли перемогти 19-16. 

На вирішальній карті Monte домінували весь матч, проте за рахунку 12-6 втратили ініціативу і дали супернику можливість повернутися у гру. Пізніше команда довела гру до рахунку 15-12 і знову ледь не втратила ініціативу. На радість українським уболівальникам наші все ж таки дотисли суперника і пройшли на такий омріяний RMR.

На шляху до кваліфікацій на Мейджор команда програла 500, але перемогла ESTATIC, iNation та HEET. 

Читайте також: Кіберспорт не справжній спорт. Пояснюємо на прикладі бійки футболістів українського Мінаю та російського Шинніка

Материалы по теме

Український клуб Monte тріумфував на турнірі CCT West Europe Series 2, перемігши у фіналі команду легендарного kuben

0

Український клуб Monte впевнено переміг команду Apex і став чемпіоном турніру CCT West Europe Series 2. За перемогу колектив отримав приз у розмірі 22 тисяч доларів США.

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Віктор sdy Оруджев звинуватив гравців PALOMA у використанні читів і закликав турнірних операторів використовувати античитерські програми

Після перемоги на European Pro League Season 6 Віктор sdy Оруджев звинуватив команду суперників у читерстві, зробивши допис у своєму твіттері. На думку досвідченого гравця PALOMA використовували нечесну гру і не заслуговують брати участь у турнірах такого рівня, як європейська проліга.

Український клуб Monte став чемпіоном European Pro League Season 6

Український клуб Monte тріумфував у фіналі міжнародного турніру European Pro League Season 6. В головному матчі турніру, який проходив у форматі до трьох перемог на п’яти картах, команда Woro2k та sdy перемогла польський колектив PALOMA (Permitta).