Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Monte примудрилася одночасно вбити двох зайців. На початку дня клуб виграв турнір з призовим фондом у 50 тисяч доларів, а під кінець зміг пробитися в закриті кваліфікації на ESL Challenger Katowice 2023 – турнір з призовим фондом у 100 тисяч доларів.

На своєму шляху Monte перемогли команди Allstars та Arcadia. Відчувається, що п’ятірка Воро знаходиться в гарній формі і такі турніри для неї вже минулий етап, проте вони необхідні, щоб отримувати запрошення на більші події. 

Цікаво, що у вирішальній грі український клуб грав проти українця – за команду Allstars виступав колишній вихованець академки NAVI, а саме Topa. 

Читайте також: Riot вперше дозволять стороннім стрімерам транслювати ключову кіберспортивну подію з LoL

Материалы по теме

Чорний день для Monte. Український клуб програє переважну більшість матчів і не зрозуміло, коли перерветься це піке

0

9 червня можна відмітити в календарі як один з найневдаліших днів для українського клубу Monte. За день п’ятірка під керівництвом lmbt зіграла шість матчів, але змогла перемогти лише у двох з них.

Беззаконня на TI! Українські колаборанти перемогли базованих українців через відключення електрики

0

Російська команда Дахака TMS, куди з NAVI нещодавно перейшли два українці mellojul і shigetsu, отримала технічну перемогу над Monte, після чого виграла відкриті відбіркові на The International 2024 в Східній Європі.

Без жодного шансу. Monte вилетіли з IEM Dallas 2024, не вигравши жодної карти

0

Український клуб Monte, нажаль для всіх українських уболівальників, тотально провалився в Далласі. Команда, яку вже кілька місяців штормить від змін, провалила екзамен і встала перед черговим вибором знову щось змінювати, чи продовжувати наполегливо тренуватися, зберігаючи склад до наступного Мейджора.

Intel Extreme Masters Dallas 2024 – інформація, пряма трансляція, статистика та фінальні результати

0

В американському місті Даллас стартував ювілейний 100-й турнір від ТО ESL. 16 команд, включаючи Monte і NAVI змагаються за 250 тисяч доларів і престижний трофей.