Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Оновився рейтинг HLTV і Monte вилетіли з першої тридцятки, посівши 31 місце. В останнє так низько Монте були аж у квітні 2023 року, до того, як показали неймовірну гру на Мейджорі в Парижі.

З тих часів в Монте змінилося двоє гравців і попри запевнення керівництва команди, ці заміни вочевидь не пішли їй на користь. 

Водночас на найвище в історії клубу місце піднялися B8. Після вчорашньої перемоги на турнірі CCT команда посіла 33 місце. Важливо і те, що B8 мають в складі виключно українців, в той час, як Монте вирішили йти шляхом підписання європейців і вибули з українського рейтингу слідом за NAVI. 

Перше місце в світовому рейтингу вперше в своїй історії посіли росіяни Spirit. NAVI піднялися на одну сходинку і займають п’яту позицію. 

Рейтинг українських команд

Материалы по теме

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.

ВІДЕО! Monte відповіли хейтерам в день, коли команда вилетіла з ТОР-50 HLTV

CEO Monte Дмитро Вовк у командному відео відповів хейтерам на гострі претензії до клубу, які звучать останнім часом від тих, хто ще нещодавно вважалися відданими фанатами найбазованішого клубу в Україні.

Оновився світовий рейтинг HLTV. Monte ще ніколи не падали так низько, а B8 не взлітали так високо

Monte вперше за півтора року вилетіли з ТОР-50 HLTV. В оновленому рейтингу найкращих команд світу клуб, який ще рік тому вважався легендою і майбутнім українського CS, опинився лише на 52 місці, поступившись в гонці кільком іншим українським клубам.

Woro2k залишає Monte. Розбираємося, чому так сталося і що буде далі з гравцем і клубом

Засновник Monte Володимир Woro2k Велетнюк залишає свій рідний клуб Monte – про це повідомили команда і гравець у своїх соціальних мережах.