Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte легко впорався з Astralis Talent і пройшов у фінал верхньої сітки European Pro League Season 5, на якому розігрується 20 тисяч доларів США.

Колектив за участі Woro2k та sdy домінував на двох картах поспіль і зафіксував однаковий рахунок 16-10 на Mirage та Ancient. 

Читайте також: BetBoom анонсувала серію турнірів з величезним призовим фондом. Пояснюємо, чому ці турніри є частиною російської пропаганди

Материалы по теме

Оновився світовий рейтинг з CS:GO, український клуб Monte вперше потрапив у 30-ку найкращих команд світу

0

Оновився рейтинг найкращих команд світу за версією HLTV. G2 змогли втримати першу сходинку, а FaZe піднялися одразу на п’ять позицій вгору, посівши друге місце.

Monte виграли третій турнір протягом місяця і отримали запрошення на ESL Pro League Season 18

Український клуб Monte переміг у фіналі ESL Challenger League Season 44 Europe і отримав запрошення на ESL Pro League Season 18. Таким чином дуже скоро може виповнитися мрія Woro2k зіграти на великому турнірі проти s1mple.

Український клуб Monte тріумфував на турнірі CCT West Europe Series 2, перемігши у фіналі команду легендарного kuben

0

Український клуб Monte впевнено переміг команду Apex і став чемпіоном турніру CCT West Europe Series 2. За перемогу колектив отримав приз у розмірі 22 тисяч доларів США.

Віктор sdy Оруджев звинуватив гравців PALOMA у використанні читів і закликав турнірних операторів використовувати античитерські програми

Після перемоги на European Pro League Season 6 Віктор sdy Оруджев звинуватив команду суперників у читерстві, зробивши допис у своєму твіттері. На думку досвідченого гравця PALOMA використовували нечесну гру і не заслуговують брати участь у турнірах такого рівня, як європейська проліга.