Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte став лідером за кількістю зіграних карт у 2023 році. Звісно, враховувалися тільки карти, зіграні в рамках матчів, що реєструвалися на платформі HLTV.

Закалом лише за три місяці Monte зіграли феноменальні 139 карт, тобто більше ніж 1,5 карти на день. Найближчий конкурент відстав аж на 26 карт. 

В топі списку знаходяться або молоді команди, або зубри, які втратили позиції і тепер намагаються наздоганяти, беручи участь у чисельних дрібних турнірах. 

Активність Monte принесла свої плоди, лише за останній місяць команда виграла чотири досить значних турніри і отримала понад 70 тисяч доларів США. 

Читайте також: CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

Материалы по теме

sdy пропустить найближчі турніри Monte, а його замінить українець, який переїхав у Люксембург

0

Український клуб Monte зіграє найближчі турніри з заміною. Віктор sdy Оруджев взяв перерву після напруженого сезону, а його місце займе киянин, який у дитинстві переїхав до Люксембургу.

Стало відомо, чому гравців Monte і B8 немає у збірній України! Коментар федерації кіберспорту України

Стало відомо, чому Україну на відбіркових до Чемпіонату світу IESF представляє саме команда IKLA. Ми зв’язалися з CEO Федерації кіберспорту України UESF Антоном Маркеловим і з’ясували деталі.

ВИДЕО! Повна історія клубу Monte від заснування до виходу в чвертьфінал Мейджора

0

Good Game Gentlemen випустили цікаве відео про історію базованої команди Monte. З відео ви дізнаєтесь, як з’явилася команда, що вона робила, коли їх почали шантажувати шахраї та чому Monte кращі за NAVI.

В Monte дали офіційний коментар щодо потрапляння у список штрафників Міністерства молоді та спорту

В команді Monte дали офіційний коментар щодо потрапляння у список порушників від Міністерства молоді та спорту. Команда повідомляє причини затримки та вибачається перед міністерством. Наразі майже всі гравці повернулися в Україну, проте очевидно, що виїхати ще раз на змагання їм буде дуже складно.