Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte став лідером за кількістю зіграних карт у 2023 році. Звісно, враховувалися тільки карти, зіграні в рамках матчів, що реєструвалися на платформі HLTV.

Закалом лише за три місяці Monte зіграли феноменальні 139 карт, тобто більше ніж 1,5 карти на день. Найближчий конкурент відстав аж на 26 карт. 

В топі списку знаходяться або молоді команди, або зубри, які втратили позиції і тепер намагаються наздоганяти, беручи участь у чисельних дрібних турнірах. 

Активність Monte принесла свої плоди, лише за останній місяць команда виграла чотири досить значних турніри і отримала понад 70 тисяч доларів США. 

Читайте також: CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

Материалы по теме

Оновився рейтинг HLTV. Monte знову втратили кілька позицій

0

Оновився рейтинг HLTV з CS2. NAVI залишилися на 5-му місці, а от клуб Monte втратив ще кілька місць і опустився з 52 на 57 місце. Лідерами серед українських клубів з суто українським складом залишаються B8, які посідають 31 місце.

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.

ВІДЕО! Monte відповіли хейтерам в день, коли команда вилетіла з ТОР-50 HLTV

CEO Monte Дмитро Вовк у командному відео відповів хейтерам на гострі претензії до клубу, які звучать останнім часом від тих, хто ще нещодавно вважалися відданими фанатами найбазованішого клубу в Україні.

Оновився світовий рейтинг HLTV. Monte ще ніколи не падали так низько, а B8 не взлітали так високо

Monte вперше за півтора року вилетіли з ТОР-50 HLTV. В оновленому рейтингу найкращих команд світу клуб, який ще рік тому вважався легендою і майбутнім українського CS, опинився лише на 52 місці, поступившись в гонці кільком іншим українським клубам.