Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte іде з рахунком 1-1 після перших двох матчів в закритих кваліфікаціях на RMR BLAST Paris Major. Нагадаємо, до для того, щоб пройти на RMR, команді потрібно заробити три перемоги до того, як вона тричі програє.

Monte проти 500

В першій грі українці на додаткових раундах програли болгарській команді 500. Woro2k і компанія змогли витягнути вже програну гру в додатковий час, але вдачі не вистачило і команда потрапила до корзини 0-1. 

Monte проти ESTATIC

Другий матч виявився ще більш валідольним ніж перший. Українці програвали з рахунком 8-14 і знаходилися за два кроки від поразки, проте змогли зробити рішучий камбек і виграти 16-14. 

Наступний свій матч Monte зіграють проти якоїсь команди з корзини зі статистикою 1-1. 

Читайте також: Капітан команди G2 спробував виправдатися за скандали з прапорами України та Росії

Материалы по теме

Український клуб Monte тріумфував на турнірі CCT West Europe Series 2, перемігши у фіналі команду легендарного kuben

0

Український клуб Monte впевнено переміг команду Apex і став чемпіоном турніру CCT West Europe Series 2. За перемогу колектив отримав приз у розмірі 22 тисяч доларів США.

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Віктор sdy Оруджев звинуватив гравців PALOMA у використанні читів і закликав турнірних операторів використовувати античитерські програми

Після перемоги на European Pro League Season 6 Віктор sdy Оруджев звинуватив команду суперників у читерстві, зробивши допис у своєму твіттері. На думку досвідченого гравця PALOMA використовували нечесну гру і не заслуговують брати участь у турнірах такого рівня, як європейська проліга.

Український клуб Monte став чемпіоном European Pro League Season 6

Український клуб Monte тріумфував у фіналі міжнародного турніру European Pro League Season 6. В головному матчі турніру, який проходив у форматі до трьох перемог на п’яти картах, команда Woro2k та sdy перемогла польський колектив PALOMA (Permitta).