Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Капітан команди G2 спробував виправдати вчинки команди з прапорами Росії та України, зробивши великий пост у TwitLonger. HooXi наголосив, що вони переплутали російський прапор з сербським, взагалі вся команда ботани і далекі від політики, український прапор він не викидував, а чемно поклав і взагалі людину визначає не країна, а те, яка вона є насправді.

Нагадаємо, що раніше команда G2 сфотографувалася с російськими фанатами і російським прапором не зважаючи на війну, яку Росія влаштувала в Україні. Пізніше на IEM Katowice 2023 команда навпаки відмовилася фотографуватися з українським прапором і ставити на ньому автографи. 

Пропонуємо вашій увазі повний переклад відкритого листа лідера команди G2. 


Про фото з прапорами

Я думаю, що всі зацікавлені, почути мою думку навколо цієї ситуації. Перш ніж почати, я хочу пояснити, що ніхто з нас не підтримує війну або будь-які інші слова, які ви можете використовувати для того, що назвати те, що зараз відбувається у світі. Це жахливо, і я думаю, що кожна людина зі здоровим глуздом матиме таку саме думку. Звичайно, те саме стосується мене та моєї команди.

Першою ситуацією, яка з нами сталася, була ця фотографія https://gyazo.com/0b36bbe42e80e5e8668d6ad6589fb1f6
Ми повернулися до готелю (здається, після матчу), і коли ми збиралися піднятися ліфтом до нашої кімнати для тренувань, кілька хлопців у фойє попросили нас сфотографуватися. Як завжди, ми сказали «так», ми завжди намагаємося відплатити нашим уболівальникам будь-яким маленьким жестом для них. Оскільки нас спіймали несподівано, ми не були настільки обізнаними, як мали б бути. Я помітив, як ввічливий хлопець, загорнутий у прапор, просить сфотографуватися. Прапор був перевернутий, коли він його перевернув, я помітив фігуру, схожу на орла, тому подумав, що це сербський прапор (https://gyazo.com/ab191e044e92ca7b0cc74e84bbdde775), що на той момент для мене не мало значення. Для вас, хлопці, не повинно бути несподіванкою те, що ми – купка ботанів, які намагаються з усіх сил змагатися та добре провести час, політичні конфлікти далеко від нас і, чесно кажучи, я навіть не знав, що Сербія має відношення до конфлікту.

Очевидно, зараз після епізоду я шкодую, що ми сфотографувалися, оскільки ми з командою ніколи не хотілиб  брати участь у політичних конфліктах.

Що стосується ситуації в Катовіце, то під час однієї з наших автограф-сесій інший миролюбний чувак підходить до нас, щоб сфотографуватися. Цього разу, будучи на автограф-сесії та маючи досвід першого епізоду, ми були трохи більш обізнаними і я прийняв рішення не ризикувати з прапорами чи будь-якими іншими видами символів, які можуть вказувати на політичні погляди. Я ввічливо розповів йому про ситуацію та сказав, що він може сфотографуватися без прапора, якщо захоче. У нас було багато людей, які чекали в черзі, тож я допоміг йому, поклавши прапор на стіл поруч із нами, щоб сфотографуватися. Я не дуже про це думав і досі не думаю, що хтось зробив щось погане в цій ситуації. Тепер же нас з командою знову намагаються виставити у поганому світлі. 

Останнє, про що я хотів би сказати — це про людей, які ненавидять хороші стосунки між російськими та українськими гравцями, які фотографуються разом на турнірах і так далі. Припиніть переслідувати цих людей. Вони не мають жодного відношення до того, що відбувається, і я вважаю, що це свідчить про віру в людство, що ми можемо бачити більше, ніж події, що відбуваються, бути нормальними людьми і все ще мати добрі стосунки, тому що не важливо звідки ти, чи як ти виглядаєш, якщо ти хороша людина.

Цей tweetlonger написаний мною і тільки мною, це мій погляд на ситуацію, що склалася. Можливо, я не надто красномовний і я впевнений, що хтось знайде спосіб представити мою думку, як щось погане, але ми ніколи не зможемо догодити всім, і завжди буде гучна меншість, яка буде прагнути  дістати.

Дякую, що прочитали цю стіну тексту і, сподіваюся, це востаннє, коли мені доведеться говорити про це чи щось подібне.

МИР <3

Читайте також:  Всі найкращі гравці року за 10 років премії HLTV у CS:GO, та чому вони їми стали

Материалы по теме

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.

G2 підписали жіночий склад з CS:GO до якого увійшла легендарна zAAZ і дві українки

Клуб G2 Esports оголосив про підписання жіночого складу, до якого увійшла легендарна кіберспортсменка zAAZ і дві українки manka і kyossa. Також до складу приєдналася росіянка, а п’ятою стала відома шведка juliano. Команда буде називатися G2 Oya.

G2 стали переможцями Чемпіонату Світу Six Invitational 2023 з тактичного шутеру Rainbow Six з призовим фондом 3 мільйона доларів

0

Кіберспортивний клуб G2 став переможцем Чемпіонату Світу з тактичного шутеру Rainbow Six. Турнір Six Invitational 2023 завершився цими вихідними в Монреалі, Канада. 20 команд з усього світу розіграли призовий фонд у розмірі 3 мільйонів доларів США.