Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Несподівано MOUZ розгромили ENCE і стали другими фіналістами ESL Pro League S18. Гравці, які ще в позаминулому році грали в академічній лізі WePlay, сьогодні продемонстрували топовий КС і вийшли на найвищий рівень під кінець ери легендарної гри.

Насправді матч був цілком конкурентним і команди у складній боротьбі забрали власний вибір карт, але на десайдері Мишки просто розкатали суперників і заслужено вийшли у фінал. 

Хто стане чемпіоном EPL 18 – титуловані NAVI з новим складом, який зловив синергію і виносить всіх, чи молоді і амбічійні MOUZ, які зламали хребта багатьом титулованим командам на цьому турнірі? Дізнаємося вже завтра у форматі BO5. Не пропустіть українськомовну трансляцію від Maincast. 

Материалы по теме

MOUZ розгромили росіян на їхньому турнірі і вперше очолять світовий рейтинг

0

В сербському Белграді відбувся турнір BetBoom Dacha 2024, організований одноіменним російським букмекером. В турнірі взяли участь вісім команд, серед яких лише половина представляла Росію, а інша половина була представлена іменитими європейськими колективами, які раніше неодноразово підтримували Україну, але не посоромилися зіграти на турнірі від росіян.

MOUZ розгромили Vitality в фіналі ESL PRO League Season 19

Визначилися переможці ESL PRO League Season 19. Європейська команда MOUZ оформила дубль і виграла другий сезон ліги поспіль, забравши елітний трофей і 170 тисяч доларів США.

MOUZ і Vitality зіграють за трофей ESL PRO League S19. Трансляція фіналу

0

У фіналі ESL PRO League S19 зіграють MOUZ та Vitality. Команди у своїй історії вже вигравали найпрестижнішу лігу планети з Counter-Strike і тепер мають можливість примножити свої здобутки ще одним престижним трофеєм, причому  MOUZ можуть зробити це вдруге поспіль.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.