Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Johan «notail» Sundstein cобрал команду для выступления в датской квалификации World Electronic Sports Games 2017. Коллектив получил название Danish Dynamite.

notail kuro esl 2

Также в команде Юхана сыграют Malthe «Biver» Winther, Sebastian «Solen» Kjær, Jon «13abyknight» Andersen и Shamal «LezQQ» Amin-Enemark.

Датская квалификация пройдет с 22 по 23 ноября. Победитель отправится в Барселону, где 20 сильнейших европейских команд разыграют $ 90 тыс. и 12 путевок на мировые финалы World Electronic Sports Games в Китае. Призовой фонд WESG 2017 в дисциплине Dota 2 составляет $ 1,5 млн.

Состав  Danish Dynamite:

 Johan «notail» Sundstein
 Malthe «Biver» Winther
 Sebastian «Solen» Kjær
 Jon «13abyknight» Andersen
 Shamal «LezQQ» Amin-Enemark

Материалы по теме

N0tail повертається у професійну доту з командою двократних чемпіонів TI, до яких приєднався українець

Несподівано для ком’юніті легендарний N0tail створив нову зіркову команду, ядро якої складається з двократних чемпіонів The International. Також до команди приєднався українець Володимир Noone Міненко, який ще нещодавно виступав за клуб NAVI.

N0tail похвалився крутою ігровою кімнатою, яку для нього зробили RedBull

Головна світова зірка Dota 2 двократний переможець The International N0tail поділився відео процесу побудови нової стрімерської, яку в його домі в Лісабоні побудували RedBull.

N0tail запропонував провести наступний The International в його розкішному особняку за 2 мільйони доларів

Йохан N0tail Сундштайн під час подкасту з генеральним директором OG JRM Luna висловив зацікавленість у проведенні TI12 наступного року у своєму величезному особняку в Лісабоні в Португалії, який коштує 2 мільйони доларів США.

OG презентували шпалери «Шлях до перемоги на TI2022» в українському стилі

0

Команда OG, яка з самого початку війни висловлювала щиру підтримку України, а її лідер — дворазовий чемпіон The International N0tail навіть проводив благодійні стріми для збору коштів для України разом з Dendi, презентувала командний Wallpaper в українському стилі.