Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На Чемпіонаті Світу з VALORANT після перших п’яти днів групової стадії визначилися перші команди, які остаточно залишають турнір.

В групі А китайська команда EDward Gaming спочатку програла в вінерах срібним призерам останнього MASTERS команді Paper Rex, а потім у запеклій боротьбі програла в лузерах команді легендарного каесера ScreaM. Доречі саме колишній гравець у CS:GO запалював у цій грі і став найкращим за статистикою, вивівши Team Liquid у наступний тур нижньої сітки. 


В групі B першою завершила виступ на турнірі команда BOOM Esports. У верхній сітці команда з Індонезії програла фаворитам турніру американцям Optic Gaming, а у нижній сітці поступилася японцям з ZETA DIVISION. 

У групах C та D поки ніхто не вилетів, ігри на виліт відбудуться сьогодні. Водночас слід зазначити, що команда Кирила Angel Карасьова не без проблем, але впоралася з чилійською командою KRU esports і вийшла у фінал верхньої сітки, де зіграє з американцями XSET. 

Більше інформації та посилання на трансляцію турніру у нашому репортажі.

Материалы по теме

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Riot випустили патч 5.12 у якому суттєво переробили найпопулярнішого агента VALORANT. Всі зміни Chamber

Riot Games в черговому патчі з номером 5.12 вкотре пофіксили найпопулярнішого агента в грі Chamber. Поточний нерф можна вважати найбільшим, фактично він змінює всі без виключення скіли Чамбера.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.