Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Позиція Олександра s1mple Костилєва від початку повномасштабної війни поступово дрейфувала від точок «кіберспорт поза політикою» до «Слава Україні». За десять місяців гравець встиг відмітитися, як мільйонними донатами на допомогу Україні, так і регулярною підтримкою російських блогерів та друзів і небажанням усвідомити, що насправді коїться між двома країнами.

У суботу, коли російська ракета попала в житловий будинок у Дніпрі в результаті чого вже загинуло понад 40 людей, у Стокгольмі відбулася церемонія нагородження HLTV Award Show 2022, на якій чисельні премії отримували в тому числі гравці із Росії, а головним спонсором події була букмекерська контора 1xbet, яка відома тим, що відраховує відсоток від прибутку на фінансування російської армії. 

Хоча на нагородження s1mple вийшов з написом «Я українець» англійською мовою і завершив свою промову словами «Слава Україні!» В мережу потрапило фото, де він щаслифо фотографується з двома російськими професійними кіберспортсменами Ax1le та sh1ro

Слід зазначити, що обидва представники Cloud9 ніяк не засуджували агресію Росії і навіть не поміняли прапори на нейтральні на Liquipedia. 

Здається, майже через рік після початку повномасштабної війни в Україні, українець все ще не розуміє, що його статус головної світової зірки кіберспорту накладає на нього додаткову відповідальність. У той же день, коли російські ракети знищують українських мирних жителів у Дніпрі, найкращий гравець світу проводить час з росіянами і робить щасливі фото, які відбілюють злочини росіян в очах світової кіберспортивної спільноти. 

Нам залишається тільки сподіватися, що колись український геній CS:GO подорослішає достатньо, щоб зрозуміти просту річ — якщо ти медійна особа, то твій приклад наслідує твоя аудиторія, якщо ти пропагуєш дружбу з росіянами під час війни, то ти нівелюєш всі свої добрі вчинки і руйнуєш роботу тих, хто віддає своє життя на фронті за Україну. 

Читайте також: Олександр s1mple Костилєв став найкращим гравцем року у CS:GO. Промова українця на церемонії нагородження

Материалы по теме

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

ESL назвала найкращих у CS:GO, результати виявились дуже передбачуваними

0

ESL назвали найкращих у CS:GO і хоча серед номінантів було чимало дівчат, перемоги отримали тільки хлопці.

s1mple прокоментував славнозвісне фото з росіянами під час нагородження HLTV Award Show 2022

0

Олександр s1mple Костилєв прокоментував своє фото з російськими гравцями sh1ro та Axe1 на нагородженні премії HLTV Award Show 2022. Українець переклав провину за таке фото на поляків Snax і PashaBiceps, які покликали росіян зробити фото разом з ними.

m0NESY виграв у s1mple з рахунком 13-0, обійшовши найкращого гравця світу за всіма параметрами

CS
0

Випускник академічного складу NAVI Ілля m0NESY Осіпов виграв всі дуелі проти Олександра s1mple Костилєва у вчорашньому матчі NAVI проти G2.