Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На платформі Twitch нарешті з’явилася можливість відсортувати українськомовні канали. Тепер ви можете вибрати в фільтрі мов українську мову і легко зможете знайти українськомовні канали, не блукаючи серед російськомовних.

Також ви можете вибрати у фільтрі кілька мов, наприклад українську і англійську. 

Дякуємо команді Twitch за це покращення. Сподіваємося тепер український сегмент Твіча почне розвиватися з додатковим пришвидшенням.

Читайте також: Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Материалы по теме

Twitch підіймає ціну базових підписок, випровдовуючи це турботою про стримерів

Вартість базової підписки Twitch підніметься у більш ніж 30 регіонах, включаючи США, де базова ціна зросте з 5 до 6 доларів.

Стрімінгові платформи Twitch і Kick заблоковані в Туреччині через рекламу азартних ігор

В Туреччині заблокували головні стрімінгові платформи Twitch і Kick. Миттєво перегляди Twitch в країні впали в кілька разів. Причиною блокування стала реклама на платформах азартних ігор, з якою намагаються боротися в Туреччині.

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.

Директор Twitch повідомив, що стрімінг тримається на плаву лише завдяки Amazon

Директор Twitch Ден Кленсі підтвердив звільнення 500 робітників компанії через збитки. Більше того керівник головної стрімінгової платформи, яка є основою прямих трансляцій кіберспорту і невід’ємною їх частиною повідомив, що Twitch тримається на плаву виключно завдяки допомозі материнської компанії Amazon.