Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Юристи головної зірки всіх часів у League of Legends Фейкера подали до суду на групу хейтерів, які протягом тривалого часу травили зірку у різноманітних пабліках.

За словами юристів багаторазового Чемпіона Світу, ця група переслідувала гравця спеціально, публікуючи різноманітні гнівні коментарі та брехливу інформацію про гравця та його матір. 

Особливо хейт щодо гравця підсилився після того, як його зіркова команда програла LCK Spring Split 2022. 

Відповідно до заяви команди юристів, ці постійні переслідування завдавали Фейкеру, його сім’ї та оточуючим невиправданий стрес та біль.

Повідомляється, що за законами Південної Кореї винних може бути покарано штрафом до 1,5 тисячі доларів США, або навіть позбавленням волі. 

Материалы по теме

Faker отримає персональний скин, присвячений його входженню до залу слави. Гроші від продажів підуть йому і його команді

0

Riot анонсували спеціальний скин на Арі під назвою Immortalized Legend, присвячений легендарному Faker, точніше його входженню в зал слави Hall of Legends.

Faker став першим членом Зала слави LoL. Трейлер документального фільму про найлегендарнішого кіберспортсмена світу

0

Найвідоміший і найтитулованіший кіберспортсмен світу Faker став першим членом Hall of Legends – залу слави League of Legends, куди прийматимуть лише найсильніших легенд.

Звільнення колаборанта. Розповідаємо, як український аналітик Dota 2 намагався працювати на росіян, донатити на ЗСУ, але не всидів на двох стільцях

Російськомовна студія Paragon несподівано і без попередження звільнила українського перебіжчика Олександра DkPhobos Кучерю. Колишній професійний гравець, що грав за NAVI, а в останні роки працював аналітиком Dota 2, у своєму телеграм заявив, що “адекватних та конкретних” причин його звільнення немає.

Найкращий кіберспортсмен світу Faker отримує зарплатню 5,6 мільйона доларів на рік. Стали відомі ймовірні зарплати топових гравців в LoL

В інтернет опублікували можливі заробітки топових гравців в дисципліні League of Legends. Опублікований список викликає багато питань, бо його опублікував китайський користувач YuQAQ і не зрозуміло, звідки він взяв цю інформацію, проте її тиражують в ЗМІ.