Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Юристи головної зірки всіх часів у League of Legends Фейкера подали до суду на групу хейтерів, які протягом тривалого часу травили зірку у різноманітних пабліках.

За словами юристів багаторазового Чемпіона Світу, ця група переслідувала гравця спеціально, публікуючи різноманітні гнівні коментарі та брехливу інформацію про гравця та його матір. 

Особливо хейт щодо гравця підсилився після того, як його зіркова команда програла LCK Spring Split 2022. 

Відповідно до заяви команди юристів, ці постійні переслідування завдавали Фейкеру, його сім’ї та оточуючим невиправданий стрес та біль.

Повідомляється, що за законами Південної Кореї винних може бути покарано штрафом до 1,5 тисячі доларів США, або навіть позбавленням волі. 

Материалы по теме

Всупереч чуткам ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок продовжив контракт з клубом T1 ще на три роки

Після тижнів спекуляцій щодо його майбутнього головна ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок підписав контракт з клубом T1 — організацією, в якій він провів всю свою кар’єру на три наступні роки. Таким чином зірковий кореєць залишиться в корейській організації до кінця 2025 року.

Зірка League of Legends встановив кілька історичних рекордів на Чемпіонаті Світу і закріпив статус найкращого в історії

Головна зірка League of Legends Faker встановив історичні рекорди на Чемпіонаті Світу, який триває цими днями. Трикратний Чемпіон Світу вже 10 років продовжує демонструвати видатний рівень гри і не збирається збавляти оберти.

Maincast звільнили ведучого Івана Faker Дьомкіна. Він був самим критикованим працівником студії

Ведучий Maincast Іван Faker Дьомкін повідомив, що він більше не є частиною студії і шукає нову роботу. З 24 лютого росіянин Faker «зник з радарів» і ніяк не коментував агресію Росії проти України.