Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Blizzard Entertainment додасть підтримку нових видів валют в тому числі української гривні в лаунчері Battle.net.

Тепер гравці зможуть сплачувати за покупки в Battle.net за допомогою української гривні, а також грузинського ларі, турецької ліри, казахстанського тенге.

Обіцяють, що зміни з’являться у магазині вже 4 травня.

Раніше всі транзакції завжди проходили в російських рублях, а при оплаті картками в інших валютах відбувалася конвертація.

Після початку війни та введення санкцій, російські картки було заблоковано, але так само було заблоковано й оплату для України та ряду інших країн.

Blizzard знайшли своєрідний вихід з ситуації та просто подарували геймерам з України, Казахстану, Грузії, Молдови, Узбекистану, Киргизстану, Азербайджану, Монголії, Вірменії, Таджикистану та Туркменістану місяць підписки на World of Warcraft. Користувачам із Росії та Білорусі ігровий час не нарахували.

Материалы по теме

Blizzard спільно з дизайнером Han Kjøbenhavn презентували колекцію «Chthonic Penumbra», присвячену Diablo IV. Показ відбувся на тижні моди в Мілані

На тижні моди в Мілані розробник гри Diablo IV компанія Blizzard презентувала тематичну колекцію одягу в стилі гри під назвою «Chthonic Penumbra». Автором колекції став данський модельєр Han Kjøbenhavn.

Activision Blizzard виплатить 35 мільйонів доларів SEC по справі про домагання та дискримінацію

Видання Bloomberg повідомило, що Blizzard виплатять 35 мільйонів доларів штрафу SEC (Комісії по цінним бумагам та біржам США). Річ у тому, що компанія порушила ряд законів США після того, як навколо неї почалося розслідування, пов’язане з випадками домагань та дискримінації у компанії.

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch, в якому братимуть участь національні команди з 36 країн, де гра найбільш популярна

0

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй, де братимуть участь колективи з 36 країн світу. Обирали країни за результатами популярності гри, тобто де гра популярна, там і проходять відбіркові. Звісно, України серед країн-учасниць не буде.

У Китаї відключили всі сервери Blizzard після того, як американська компанія так і не змогла домовитися з представником в країні

У континентальному Китаї офіційно відключали всі сервери всіх ігор Blizzard і всі гравці втратили доступ до своїх акаунтів. Тепер, щоб пограти в ігри Блізів, китайцям доведеться реєструвати акаунти в інших регіонах, якщо це взагалі буде можливе.