Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Blizzard Entertainment додасть підтримку нових видів валют в тому числі української гривні в лаунчері Battle.net.

Тепер гравці зможуть сплачувати за покупки в Battle.net за допомогою української гривні, а також грузинського ларі, турецької ліри, казахстанського тенге.

Обіцяють, що зміни з’являться у магазині вже 4 травня.

Раніше всі транзакції завжди проходили в російських рублях, а при оплаті картками в інших валютах відбувалася конвертація.

Після початку війни та введення санкцій, російські картки було заблоковано, але так само було заблоковано й оплату для України та ряду інших країн.

Blizzard знайшли своєрідний вихід з ситуації та просто подарували геймерам з України, Казахстану, Грузії, Молдови, Узбекистану, Киргизстану, Азербайджану, Монголії, Вірменії, Таджикистану та Туркменістану місяць підписки на World of Warcraft. Користувачам із Росії та Білорусі ігровий час не нарахували.

Материалы по теме

Blizzard показали трейлер нового танка Junker Queen, який з’явиться у новому потенційному хіті студії Overwatch 2

Blizzard опублікувала новий трейлер, який демонструє здібності майбутнього героя Overwatch 2 Junker Queen в дії.

Overwatch 2 — повна інформація про нову гру, яка вийде 4 жовтня. Запис на бета-тестування

Стало відомо більше інформації про Overwatch 2. Не дивлячись на те, що перша частина командного шутеру від Blizzard не надто популярна в Україні, гра є досить помітною у світі кіберспорту завдяки потужній американській лізі, слоти в яку продаються за десятки мільйонів доларів.

Diablo 4 вийде у 2023 році на ПК та Xbox та матиме PvP мод. Дивіться свіжий ролик з геймплеєм гри у якості 4К

У мережі з’явилися два крутих трейлери Diablo 4, один з яких показує багато моментів вражаючого геймплею гри. Візуально гра виглядає майже готовою, а в кінці трейлера нам називають дату виходу гри — це 2023 рік. Поки відомо, що гра точно вийде на ПК та на Xbox. Чи вийре Діабло на PS5 залишається загадкою.

Diablo Immortal б’є чергові рекорди інсталяцій та антирекорди рейтингу на Metacritic

Через бажання Blizzard заробити якомога більше, фанати почали справжню війну проти Diablo Immortal на рейтинговому порталі ігор Metacritic.