Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор студии Maincast Михаил okpoxa Шмыгель прокомментировал поражение коллектива Team Spirit в финальной части BLAST Spring Showdown.

okpoxa считает, что коллективам из СНГ стоит играть в “no respect CS”:

При всей моей любви к Team Spirit, нашим парням давно пора играть уверенный “no respect CS” против таких пусть и именитых, но проблемных команд как G2. Всё есть, но в нужный момент что-то сложно это перевоплотить в результат, гуд лак дальше.

Team Spirit проиграли G2 со счётом 2:1, отдав слот на BLAST Premier Spring Finals.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Матч за слот на BLAST Premier Spring между Gambit и Heroic — прямая трансляция

На последней карте встречи, Nuke, французский коллектив сначала лидировал со счётом 11:4, а затем отпустил игру до счёта 15:13, но перевел игру на овертайм и выиграл во встрече.

Материалы по теме

Team Spirit виграли перший мільйонник від PGL

0

Перемогою російської команди Team Spirit завершився мільйонник PGL Wallachia Season 1. За перше місце Спіріти отримали 300 тисяч доларів США.

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

Російський опозиційний політик Максим Кац випустив відео, де використовує Team Spirit, як приклад дружби українців з росіянами

0

Російський опозиційний політик і популярний блогер Максим Кац, який заочно засуджений в Росії до 8 років ув’язнення, випустив ролик присвяченій дружбі росіян і українців в кіберспорті.