Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NIP Group, материнська компанія кіберспортивної організації Ninjas in Pyjamas, подала заявку для виходу на фондовий ринок США NASDAQ.

Наразі NIP Group є холдинговою компанією, до якої входять відома шведська організація Ninjas in Pyjamas і китайська група спортивних компаній ESV5.

У рамках подання NIP Group надала цікаві річні фінансові звіти за 2022 та 2023 роки. Порівнюючи 2022 та 2023 роки, NIP Group збільшила свій загальний чистий дохід із 65,8 мільйонів доларів США до 83,7 мільйонів доларів США. Валовий прибуток зріз з 3,7 до 7,2 мільйонів доларів.

Попри зростання чисті збитки компанії також зросли з 6,3 до 13,3 мільйонів.

NIP Group — не перші, хто намагається вийти з акціями на NASDAQ. Раніше це вже робили FaZe та Astralis. Обидві спроби завершилися гучним крахом і карколомним падінням акцій в ціні. 

Материалы по теме

B8 підписали двох українців headtr1ck і baz в склад з CS2

0

B8 оголосили про приєднання до складу з CS2 українців Даніїла headtr1ck Валітова і Олега  baz Кулинича. Ймовірно перший став частиною трансфера r1nkle, якого днями підписали NiP. baz же перейшов в B8 з російської організації Spirit Academy, в якій грав з серпня 2022 року.

NiP офіційно підписали українського снайпера Артема r1nkle Мороза

0

NiP офіційно підписали українця Артема r1nkle Мороза, який до цього виступав за клуб B8. Чутки про трансфер гравця ходили весь останній місяць.

Снайпер B8 найближчим часом перейде в NіP. Ймовірно він вже підписав контракт

За нашою інформацією снайпер українського клубу B8 r1nkle найближчим часом перейде до NiP, де замінить іншого українця headtr1ck.